Brak prądu? Sprawdź gdzie i kiedy naprawią awarie

0
2012

W chwili obecnie kilkanaście miejscowości w powiecie lwóweckim jest bez prądu. Pracownicy Tauron Dystrybucja informują, gdzie nie ma prądu i szacują przewidywany czas napraw awarii.

 

Awarie sieci energetycznej w powiecie lwóweckim spowodowane są warunkami pogodowymi – silnie wiejącym wiatrem i wyrządzonymi przez niego szkodami. Powalone drzewa i gałęzie zrywają linie. Tauron Dystrybucja podaje przewidywany czas naprawy awarii.

W sobotnie przedpołudnie prądu nie ma m.in. w Lwówku Śląskim na ulicy Pałacowej, Płakowickiej, Parkowej, Tarnopolskiej, Sadowej, Złotoryjskiej, Wąskiej, Widokowej, Słonecznej, Pszczelej, Żytniej, Spokojnej, Podgórskiej, Piękna, Nowy Świat, Spacerowa, Malownicza, Dębowa – tu przewidywany czas przywrócenia zasilania to godzina 11:15.
Radomiłowice, Gorczyca, Dębowy Gaj – tu przewidywany czas przywrócenia zasilania to godzina 11:45
Golejów, Klecza, Łupki, Radomice – tu przewidywany czas przywrócenia zasilania to godzina 12:30
Bełczyna – tu przewidywany czas przywrócenia zasilania to godzina 13:45
Pilchowice – tu przewidywany czas przywrócenia zasilania to godzina 15:30

Co zrobić, jak zgaśnie światło? Pracownicy Tauron Dystrybucja radzą, aby w pierwszej kolejności sprawdzić bezpieczniki (korki). Następnie sprawdzić, czy jest prąd na klatce lub ulicy. Jeżeli prądu nie ma na klatce schodowej to należy skontaktować się z administratorem lub właścicielem budynku. Natomiast, jeżeli prądu nie ma również w sąsiednich budynkach oraz na ulicy należy jak najszybciej zadzwonić na numer alarmowy Tauron Dystrybucja – 991 i zgłosić awarię. Pod tym numerem telefonu możesz również na bieżąco sprawdzać przewidywany czas usunięcia awarii.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here