Ścieżka nad jeziorem do poprawy

6
2923
jezioro złotnickie kładka most

To jedno z piękniejszych miejsc w regionie. Żółty szlak prowadzący nad Jeziorem Złotnickim przejdzie długo oczekiwany remont.

 

Nieco ponad dwukilometrowy odcinek żółtego szlaku turystycznego prowadzącego nad Jeziorem Złotnickim czeka przebudowa. W jej ramach ścieżka zostanie odkrzaczona, miejscami poszerzona, utwardzona, będzie miała wzmocnione brzegi i staną przy niej ławki.

Kilka dni temu przetarg na to zadanie rozpisały władze Gminy Gryfów Śląski. Prace mają być wykonane jeszcze w tym roku. A potencjalni wykonawcy mają czas do początku lipca, żeby zgłosić swoje zainteresowanie realizacją inwestycji.

6 KOMENTARZE

    • A Gryfów mało razy robił “kontrolowany zrzut” z oczyszczalni? Tak jest w całym Polinie ? Myślisz że to sprawa dogadywania się burmistrzów? Wiesz w jakim stanie są rzeki gdzie się podziały ryby? Myślisz że to Świeradów zanieczyszcza wody kilkoma klockami pływającymi w rzece ? Zejdź za ziemię.

  1. J. Złotnickie może i kiedyś było piękne teraz to jedna wielka gnojówka!!! . Wychowałem się nad tym jeziorem i kiedyś nie było takiego problemu z tą wodą teraz to aż płakać się chce dziwne że jeszcze w tej wodzie są ryby a wy ścieżki chcecie robić woda się zajmijcie wtedy więcej ludzi będzie uczęszczać nad tym jeziorem

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here