Sarna rzuciła się pod radiowóz?

22
4013

Policyjny radiowóz ma mocno rozbity przód. W chwili obecnej nie nadaje się do jazdy. Jeden z policjantów został lekko ranny.

 

Do zdarzenia doszło w sobotni wieczór w miejscowości Wieża. Radiowóz gryfowskiej policji uderzył w sarnę. – wyjaśnia st. post. Olga Łukaszewicz rzecznik lwóweckiej policji.

Na miejsce zadysponowano służby ratunkowe. Ranny policjant został opatrzony na miejscu. Nie wymagał on hospitalizacji.

W wyniku zderzenia ze zwierzęciem auto zostało mocno uszkodzone. W chwili obecnej policjanci oczekują na decyzję ubezpieczyciela, co dalej z samochodem.

22 KOMENTARZE

  1. Jak zwykły kierowca potrąci sarnę to wtedy: wybiegła, nie zachował ostrożności itd.. Jeśli trafi na radiowóz to się rzuca :). Czy była to czynna napasc na funkcjonariusza, sarna została osadzona na dołku? 😉

  2. Jechalem ostatnio za radiowozem i radiowoz jechal 120km/h poza zabudowanym. A pare miesiecy wczesciej gdzie mam swiadka wymusili mi pierwszenstwo nie zatrzymali sie na znaku stop i gdybym nie odbil na drugi pas bylo by dosc nie ciekawie dlatego zakupilem wideorejeatrator i teraz czekam na ich kolejne wybryki

  3. Może by tak udostępnić nagranie z wideorejestratora radiowozu, ku przestrodze przed innymi sarnami mogacymi chcieć dopuscic się podobnych aktow desperacji? Skoro predkosc nie była zbyt nadmierna.

    • Już bardziej jadowitych od ciebie niema , od razu widać z jakiej zarozumiałej formacji się wywodzisz – wszystko kojarzy ci się z PISem , poszukaj dobrego lekarza Mieszkańcu.

  4. Jaja jakieś, służby ratownicze przyjechały bez sygnałów dźwiękowych, sarna widmo wyparowała a do zdarzenia doszło z piątku na sobotę o około 3 rano, kumpel mój przy tym był?

  5. Ale was co poniektórych boli. Widać ten “jad” przeciwko Policji. Wstydu nie macie. W naszym rejonie jest za dużo zwierząt leśnych i to jest problem. Jak się nie ma do czynienia z prawem na bakier to nikomu Policja nie przeszkadza.

  6. Andrzej to weź kolegów z posterunku do lasu i zróbcie porządek że zwierzyną mandaty i pałka powinny pomóc. Nauczcie przechodzić po pasach i spacerować odpowiednią stroną drogi no i światła odblaskowe to najważniejsze niech wieszają gdzie się do na rogach ,ogonach lub kopytkach . I UWAGA na wilki bo chodzą w watachach i wiecie kogo nie lubią?

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here