Samochód uderzył w drzewo. Aktualizacja

7
6509
fot. Straż Pożarna Lwówek Śląski

Tuż przed godziną 11 w Rakowicach Wielkich doszło do wypadku. Z wstępnych informacji wynika, iż samochód osobowy uderzył w drzewo. Poszkodowane zostały dwie osoby.

 

Zgłoszenie o zdarzeniu drogowym do dyżurnego Powiatowego Stanowiska Kierowania PSP w Lwówku Śląskim wpłynęło tuż przed godziną 11. Wynikało z niego, iż z samochód osobowy wypadł z drogi i uderzył w drzewo. W wyniku zdarzenia poszkodowane są dwie osoby.

Na miejsce natychmiast zadysponowano dwa zastępy straży z JRG PSP w Lwówku Śląskim oraz zespoły ratownictwa medycznego. Na miejscu pracują już także lwóweccy policjanci, którzy wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Wkrótce więcej informacji

zdjęcia:KP PSP w Lwówku Śląskim

AKTUALIZACJA

Z wstępnych ustaleń lwóweckiej policji wynika, iż kierujący samochodem osobowym marki Audi A6 jadąc od Jeleniej Góry w kierunku Rakowic Małych na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i auto uderzyło w drzewo.

Kierujący tuż po zdarzeniu zbiegł z miejsca. Policja prowadzi czynności zmierzające do jego ustalenia.

W samochodzie przebywało jeszcze dwóch pasażerów w wieku 28 i 40 lat, obaj to mieszkańcy powiatu bolesławieckiego. Trafili oni do szpitala. Policja oczekuje na informację o ich stanie zdrowia, wówczas podjęta zostanie decyzja, czy zdarzenie zakwalifikować jako kolizję, czy jako wypadek.

7 KOMENTARZE

  1. Bydlak pędził z dużą szybkością, wychodząc z zakrętu, złapał pobocze i tylko dzięki temu, że rosło tam drzewo, które zostało wyrwane z korzeniami i przełamało się na pół nie wjechał w budynek mieszkalny. Szczęście , że domownikom nic się nie stało, jeden zdążał odskoczyć, drugi akurat poszedł parę sekund przed uderzeniem za budynek. Z uszkodzeń samochodu oraz otoczenia musiał pędzić co najmniej “setką” Za ucieczkę z miejsca wypadku myślę , że trafi do aresztu, taka jazda to na pewno po naćpaniu!

  2. Ciekawe dlaczego uciekł…pijany,naćpany??? Tylko dlaczego jest przyzwolenie na to,dlaczego wsiedli z nim-a napewno wiedzieli.Alkohol czuć,jak ktoś na dużym kacu -tez widać gołym okiem.Jak ktoś naćpany-kazdy się skapnie…

  3. Komentujący posiadają ponadprzeciętne umiejętności charakteryzujące się : “fotoradarem w oczach, węchem bardziej czułym niż mój Owczarek, zdolnościami analitycznymi porównywalnymi z Tesla i Einsteinem ”
    Należy wykorzystać ich potencjał

    • A uwazasz, że osoba ktora widziala to zdarzenie nie bedzie w stanie stwierdzic czy auto jechało z predkoscią zblizoną do 50 czy do 10 km/h. Naprawdę tak ciężko to stwierdzić? Druga sprawa skoro uciekł to miał cos na sumieniu. ( pijany, naćpany, poszukiwany itp.) Człowiek normalny nie ucieka. Tym bardziej, ze wiózł osoby, ktore potrzebowały pomocy medycznej.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here