Samo się nie naśmieciło

4
109
zdjęcie nadesłane przez czytelników

Jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz – to stare porzekadło przypomina, że to od nas zależy w jakim otoczeniu żyć będziemy.

 

Jak widać na załączonym zdjęciu niektórzy lubią mieć wokół syf. Stare ubrania zamiast do pojemnika trafiły obok niego. Sytuacja ma miejsce w jednym z ruchliwszych miejsc w Lwówku Śląskim pomiędzy dworcem a marketem.

 

Zdjęcie nadesłane przez czytelników – dziękujemy

4 KOMENTARZE

  1. Zlikwidować te wszystkie kontenery, bo one nie mają nic wspólnego z pomocą i wsparciem. To jest jedna wielka ściema, a bałagan w każdym mieście. I to nie tylko z powodu tego, że nie wrzucamy do kontenera, ale też dlatego, że inni tam grzebią i po sobie nie sprzątają. Szczególnie zimą to widać, kiedy co niektórzy używają tego jako materiału opałowego.

  2. Dla przypomnienia ,ul Oświęcimska. Dlaczego Straż Miejska nie zleci wywiezienia na zasadzie jak odholowuje się samochody. Za transport kontenerów oraz ich składowanie zapłaci właściciel.

  3. Te kontenery same w sobie są szpecące, wiele osób myśli że to idzie do biedniejszych w ramach pomocy, a to tak naprawdę idzie na handel, wywalić je wszystkie i zakazać stawiania

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here