Ruszyły zapisy na coroczny rajd rowerowy podczas Dolnośląskiego Festiwalu Darów Lasu

1
1181

Zapraszamy Was na coroczny rajd rowerowy podczas Dolnośląskiego Festiwalu Darów Lasu! Jak zawsze, przygotowaliśmy dwie wspaniałe trasy do wyboru, tak aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

 

 

Pierwsza z tras, o długości około 20 km, to idealna propozycja dla rodzin, które chcą spędzić aktywny dzień na świeżym powietrzu. To doskonała okazja do wspólnego czasu i odkrywania uroków naszej okolicy na dwóch kółkach.

Druga trasa, bardziej wymagająca, ma długość około 60 km i dostarczy wyzwania dla bardziej doświadczonych rowerzystów.

Przekrocz granice i dołącz do naszej partnerskiej reprezentacji z miasta Żacler w Czechach, która również weźmie udział w rajdzie.

Na mecie czekać będzie na Was ciepły posiłek, abyście mogli zregenerować siły i podzielić się wrażeniami z innymi uczestnikami. Nasze rajdy to nie wyścig, a okazja do rekreacji i dobrej zabawy. Liczy się wspólny czas spędzony na ścieżkach rowerowych, nie miejsce na mecie.

 

 

Warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze złożenie wypełnionego i podpisanego oświadczenia w Wydziale Rozwoju, Integracji Europejskiej i Promocji Starostwa Powiatowego we Lwówku Śląskim, ul. Szpitalna 4, Lwówek Śląski, II piętro, pokój 216, do dnia 23.09.2023. lub wypełniony i własnoręcznie podpisany skan oświadczenia na mail: p.ciupinska@powiatlwowecki.pl telefon kontaktowy: 75 782 36 53

Do zobaczenia na trasie!

Szczegóły

  • Data: 23.09.2023 r.
  • Godz. 11:00- start dużej pętli (ok.60 km) z Parku Miejskiego w Lwówku Śląskim (wejście od Alei Wojska Polskiego tuż przy tężni) Trasa: https://pl.mapy.cz/s/boducutabe
  • Godz. 12:00- start małej pętli (ok. 20 km) z Parku Miejskiego w Lwówku Śląskim (wejście od Alei Wojska Polskiego tuż przy tężni) Trasa: https://en.mapy.cz/s/cerofoketo

Zachęcamy wszystkich mieszkańców Powiatu Lwóweckiego oraz miłośników naszych pięknych ścieżek rowerowych do wzięcia udziału w rajdzie i wspólnego spędzenia aktywnego dnia na świeżym powietrzu.

Pobierz

-/Powiat Lwówecki/-


Reklama - materiał wyborczy KW Prawo i Sprawiedliwość

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here