Ruszyła zbiórka dla rodziny mężczyzny, który zginął przed klubem

28
7501

Tomek osierocił dwoje dzieci, 6- letniego Olka i niespełna roczną Kaję. Dzieci i Ada zostali bez środków do życia, gdyż brat był głową a zarazem żywicielem rodziny. Jego siostra stara się im pomóc, w tym celu założyła zbiórkę, którą w ciągu kilku godzin wsparło już blisko dwieście osób.

 

„Mój brat był szczęśliwym ojcem dwójki dzieci, 6- letniego Olka i niespełna rocznej Kai. Razem z Adą tworzyli zgraną i kochającą rodzinę. Mieli wiele marzeń i planów na przyszłość. Dzieci były dla mojego brata wszystkim. Niestety z soboty na niedzielę nasze życie straciło sens.”. – czytamy w opisie zrzutki.

Tomek w nocy z soboty na niedzielę stracił życie przed klubem Paradise w Lubaniu. Okoliczności śmierci wyjaśnia policja i prokuratura.

„Dzieci i Ada zostali bez środków do życia, gdyż brat był głową a zarazem żywicielem rodziny. Pracował na kolei jako dyspozytor. Ada w listopadzie skończy zasiłek macierzyński. Staram się pomóc jak tylko mogę, ale potrzeby są dużo większe. Bardzo proszę wszystkich ludzi o dobrych sercach aby nam pomogli. Dzieci nie mogą zostać bez pomocy, straciły ukochanego tatusia. To zbyt wiele dla nich. Olek mówi ciociu ja się nie uśmiechnę już, bo nie ma mojego taty. Serce mi pęka. Żal mnie rozrywa. Malutka Kaja nawet nie będzie pamiętała swojego tatusia. Na pamiątkę pozostały zdjęcia.” – pisze Wioleta Mockało- Piszczek założycielka zrzutki.

Rodzinę można wesprzeć poprzez portal https://zrzutka.pl/bfaj4u/wplac

28 KOMENTARZE

 1. Po co wykorzystujecie Tomka śmierć na zbiórki?! Wstyd zamiast opłakiwać to kasę zbieracie na cudzym nieszczęściu. Żadna kasa wam go nie zastąpi. Myślcie co robicie i nie poniżajcie się!

  • Jak możesz tak pisać. Straciłam męża również zostałam z małymi dziećmi, bez męża dochodu, nawet wejść na konto nie mogłam. Nagle bez 1 wypłaty opłacić mieszkanie, rachunki, nic w tym momencie nie jest bardziej potrzebne niż brak dodatkowego stresu. Często jest tak że zostając z jedną wypłatą nie wiadomo czy opłacić prąd, czy kupić jedzenie dzieciom, nie wspomnę już o lekach, jak zachorują, ubraniu, butach. Jak mogę to pomagam, nie chcesz, nie wylewaj jadu. Nie byłeś w takiej sytuacji.

 2. Rodzina jeszcze nie pochowała zmarłego , a już zakładają zbiórkę i próbują ludzi na litość brać :/ gdybym tak bardzo cierpiała – jak to siostra wszędzie próbuje pokazać ,to nie miałabym teraz głowy do zakładania takich rzeczy i na siedzeniu na portalach internetowych!!!

 3. Mam sie udać do specjalisty ?
  Cytuje siostrę : „Olek mówi ciociu ja się nie uśmiechnę już, bo nie ma mojego taty. Serce mi pęka. Żal mnie rozrywa. Malutka Kaja nawet nie będzie pamiętała swojego tatusia. Na pamiątkę pozostały zdjęcia.”
  No błagam Was , to nie jest branie na litość ? Ja rozumiem ze to wielka tragedia , ale mieszać w to dzieci itp…teraz portale wszędzie cytują co to dzieci mówią biednej cioci :/
  Już nie wspomnę , że siostra robi z brata „świętego” … taki święty, że miał odwagę pierwszy zacząć całe to zdarzenie.

 4. Nikt na cwaniactwie daleko nie zajedzie, każdemu ubliżał wiec w końcu się doigrał… nigdy nie miał hamulców w ubliżaniu bez powodu. Auta na niemieckich blachach a tu wykorzystywanie tragedii dzieci żeby kasę dostać i to jeszcze przed pogrzebem. Trza mieć tupet…

 5. Na imprezy siano mieli ,co tydzień się bawili .już ochroniarza skazaliscie a nie czekacie kurwa na sąd….te zdjęcie co biedna mamusia wrzuciła Przemka z rodziną to będziesz odpowiadać przed sądem i w ten sposób zapłacisz za Przemka adwokata ,gwarantuje że się przekonasz !!!!! Więc lepiej na to zbieraj siano ,,,art. 23 kc,,,,, fakt jest taki szkoda chłopaka ,szkoda tych biednych dzieci bo nic im nie swruci człowieka ale czekajcie na sąd a nie skazujecie chłopaka ,,,puki co każdą osobę uznaje się za nie winna dopuki sąd go nie skaże kodeks karny !!!!!!

 6. Co za poziom komentarzy. żenujący a te podpisy Lubań, elubań? Nie mów za wszystkich jestem mieszkanka Lubania i takich bzdur na temat tej rodziny niw słyszałam. Pamiętajcie karma wraca. I to zło które wypisujecie wróci do Was z podwójna siła. Widać, że znajomi „kokosa” są wszędzie i oczerniają zmarłego z każdej strony.

 7. Ludzie, nawet gdyby Tomek był awanturnikiem, ubliżał niewiadomo jak temu ochroniarzowi, nawet gdyby Tomek był zlym człowiekiem to nie powinien zginąć!! Może ochroniarz nie zrobił tego umyślnie ale powinien obezwładniać, a nie atakować. Dzieci zostały bez ojca, dziewczyna bez kogos kogo kochała, kto tu jest najbardziej poszkodowany w tej tragedii? Potrzebują pomocy i tyle…jak ktoś nie chce pomoc niech tego nie robi, zrzutka jest dla ludzi z empatia i dobrym sercem.

 8. Znajomi kokosa ? Tak się składa , ze go nie znam . To jak już pisze takie komentarze to nie mogę mieszkać w Lubaniu ? Śmieszne , nawet bardzo 🙂 Oceniam cała sytuacje na chłodno bo nie jestem po niczyjej stronie . Uważam, że robienie teraz ze zmarłego „świetego” jest irytujące i śmieszne . Jak widzę jak rodzina zmarłego wypisuje wszędzie komentarze ,ze ochroniarz specjalnie uderzył go tak ,żeby zabić to uważam to za przegięcie i na jego miejscu założyłabym sprawę za oszczerstwa !!! Niech sąd wyda wyrok , póki co przesłuchiwani są świadkowie, gdyby było oczywiste ze ochroniarz zrobił to z premedytacja już dawno śledztwo by zamknęli . Nie ma na to wystarczających dowodów dlatego poczekajmy na wyniki śledztwa . A rodzinie radzę tak z dobrego serca – opamiętajcie się w tych oszczerstwach i szkalowaniu rodziny oskarżonego – bo robicie sobie tylko więcej szkody , a czytając wasze komentarze już mi Was nawet nie jest szkoda – zachowujecie się jak hieny. Przeżyjcie żałobę w spokoju , a nie sami się nakręcacie i odpowiadacie na durne komentarze !

 9. Znałam Tomka osobiście ale Szkoda, że nikt nie napisze prawdy, że Tomek bawił się w tym klubie bardzo często. A tamtej nocy był ze swoją kobietą, bratem i przyjaciółmi i wszyscy byli bardzo mocno pijani a nie jak piszą media „lekko wstawiony” oczywiście, na codzień był fajnym, uśmiechniętym chłopakiem i to nie podlega dyskusji i oczywiste jest to, że nie powinno to się przytrafić ale niech media nie piszą bzdur słuchając jednej strony. I z tego co słyszałam to Tomek uderzył pierwszy i on szukał zaczepki a ochroniarz mu oddał, tylko po ciosie Tomek wstał i potykając się uderzył w auto. Nie bronię ochroniarza bo jeśli wyjdzie, że to jego wina to oczywiście należy mu się kara ale ludzie nie osądzajcie nie znając prawdy, czytając tylko steki bzdur pisane przez pismaki.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here