Ruszył Rajd Doliną Bobru ER-6. WIDEO

1
1765

Przed miłośnikami dwóch kółek, którzy w sobotni poranek zdecydowali się wziąć udział w kolejnym organizowanym przez Powiat Lwówecki rajdzie rowerowym Doliną Bobru wspaniała przygoda.

 

 

Władze Powiatu Lwóweckiego od lat stawiają na promocję aktywnego spędzania czasu. Rajdy rowerowe, spływy kajakowo- pontonowe, czy biegi, jakie rokrocznie są organizowane są na to najlepszym dowodem.

W sobotni poranek, 25 czerwca 2022 roku na parkingu przed lwóweckim stadionem spotkała się spora grupa miłośników dwóch kółek, którzy w ten zapowiadający się słonecznie dzień postanowiła wyruszyć na rajd z czeskiego Zaclerza do Wlenia.

O 6 rano rowery zapakowali do ciężarówki i na przyczepę a sami wsiedli do podstawionego autobusu, który dowiózł ich do Zaclerza. Tak krótkie powitanie i punktualnie o godzinie 10 start na trasę, która będzie prowadzić w znacznej części szlakiem ER-6. Planowane miejsca postoju w czasie rajdu: Žacléř – start, Kamienna Góra (stacja paliw Orlen), Miedzianka – Browar, Schronisko Perła Zachodu i ostatni przystanek, czyli meta w Pałacu Książęcym we Wleniu.

Poniżej krótki film zrealizowany przez pana Józefa Łącza z pierwszych minut przygody.

Lwówek Śląski – przygotowania do wyjazdu do Zaclerza
Lwówek Śląski – przygotowania do wyjazdu do Zaclerza
Lwówek Śląski – przygotowania do wyjazdu do Zaclerza
Zacler – start rajdu

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here