Rusza remont drogi Lubomierz – Radoniów

4
1307

Na drodze pojawią się utrudnienia. Kierowcy będą musieli uzbroić się w cierpliwość i by zdążyć do celu na czas będą musieli wyjeżdżać nieco wcześniej niż zwykle.

 

To dzień, na który czekali kierowcy, bo jazdą tą drogą w ostatnim czasie nie należała do przyjemnych. Staraniami władz Powiatu Lwóweckiego, przy znaczymy współudziale finansowym Gminy Lubomierz udało się zabezpieczyć środki na remont tej drogi.

Remont remontem drogi powiatowej nr 2511D Lubomierz – Radoniów powinien ruszyć lada dzień. W ubiegłym tygodniu zatwierdzony został projekt tymczasowej organizacji ruchu. Ta nie wprowadza znaczących utrudnień.

Drogowcy zaczną od ścinki poboczy, później przyjdzie czas na wymianę przepisów i zerwanie wierzchniej warstwy asfaltu. W trakcie tych prac nie będzie objazdów. Natomiast na drodze pojawi się ograniczenie prędkości a w miejscu prowadzonych robót będzie ruch wahadłowy.

Zarząd Dróg Powiatowych w Lwówku Śląskim nie wyklucza całkowitego zamknięcia drogi w chwili układania nowej nawierzchni asfaltowej. Jednak decyzje jeszcze w tym temacie nie zapadły. Oczywiście, przed wprowadzeniem ewentualnych objazdów poinformujemy Was o tym.

4 KOMENTARZE

  1. Wiadomo kasa się znajdzie teraz prawie na wszystko bo wybory już na drugi rok albo i wcześniej?, ale co będzie po nich jak już nie będzie skąd już kredytów wziąć?.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here