Mszą świętą w intencji motocyklistów – udanego a przede wszystkim bezpiecznego sezonu rozpoczęło się tegoroczne otwarcie sezonu motocyklowego w Lwówku Śląskim. Mszę celebrował ksiądz Rajmund Górski, który również jest aktywnym motocyklistą i członkiem lwóweckiego stowarzyszenia. W trakcie mszy dokonał on poświęcenia kasków oraz maszyn, którymi przyjechali motocykliści.

Po mszy w asyście lwóweckiej policji motocykliści przejechali ulicami Lwówka Śląskiego do Rakowic Małych, gdzie nad wodą – w Czerwonym Raku – czekała na nich zabawa integracyjna. Tu nie zabrakło znakomitego jedzenia oraz bezalkoholowych trunków. Najważniejsze było jednak spotkanie starych przyjaciół.

Wydarzenie umilał swoim występem rodzinny zespół High Sensitive z Włodzic Wielkich.

Organizatorem wydarzenia była Lwówecka Grupa Motocyklowa. Jej członkowie otwarcie sezonu traktują, jako preludium do całorocznych wydarzeń, jakie zamierzają organizować oraz w jakich zamierzają w tym roku uczestniczyć.

 

Wszystkim motocyklistom życzymy wielu przejechanych mil, dotarcia do wymarzonych miejsc i żeby wszyscy mogli się spotkać jesienią podczas jego zakończenia.

2 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here