Rusza budowa zespołu boisk przy SP1 w Gryfowie Śląskim. Będą utrudnienia

0
548

Przygotowania do tej inwestycji w Gryfowie Śląskim trwały od wielu lat. Wreszcie nadszedł ten długo wyczekiwany moment i ruszają prace budowlane na terenie Szkoły Podstawowej Nr 1 w Gryfowie Śląskim.

 

Prace mają rozpocząć się 7 czerwca 2021r. Wraz z ich rozpoczęciem przy szkole pojawią się utrudnienia o czym rodziców i dzieci informują Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 1, Jadwiga Hawryluk i Burmistrz Gminy i Miasta, Olgierd Poniźnik:

„Ze względu na konieczność użycia ciężkiego sprzętu budowlanego, plac wjazdowy przed halą sportową zostanie czasowo wyłączony z użytku i obowiązywać będzie całkowity zakaz wjazdu pojazdów na teren szkoły. Dzieci będą mogły wchodzić na teren szkoły bramką główną (od frontu budynku). Rodzice dzieci przywożonych do szkoły, będą mogli się zatrzymywać na terenie należącym do Państwa Matusewiczów ( obok dawnego sklepu motoryzacyjnego).

Prosimy o zrozumienie i cierpliwość, gdyż chcemy, jak najwcześniej rozpocząć przebudowę boisk tak, aby wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego, obiekt sportowy mógł zostać oddany do użytku.

Chociaż utrudnienia mogą okazać się przez jakiś czas kłopotliwe, jednak mamy nadzieję, że obiekt sportowy, który niedługo powstanie na terenie szkoły, przysłuży się zarówno naszym uczniom, jak i mieszkańcom całej społeczności lokalnej”.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here