Rozpoznajesz auto lub dzieła malarskie? Zadzwoń na policję

4
2046
fot.: KPP Lubań

W Świeradowie Zdrój w nocy 06 grudnia br. nieznani sprawcy ukradli pojazd marki BMW 535 (sedan) koloru czarnego. W samochodzie znajdowała się torba z ubraniami, środki czystości, artykuły spożywcze oraz obrazy. Osoby mogące pomóc w ustaleniu sprawców kradzieży lub miejsca ulokowania pojazdu oraz obrazów proszone są o kontakt z policją w Lubaniu.

 

Z policyjnych ustaleń wynika, iż do kradzieży w Świeradowie Zdrój doszło w godzinach 00.00-08.00 w dniu 06.12.2020r. Samochód marki BMW 535 wersja M Pakiet ( rok produkcji 2011) koloru czarnego został skradziony z miejsca parkingowego. Elementem charakterystycznym pojazdu jest wstawka w kole kierownicy z karbonu jaki i w okolicy gałki zmiany biegów. W samochodzie oprócz rzeczy osobistych oraz artykułów spożywczych znajdowały się obrazy. Postępowanie w niniejszej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Lubaniu.

KPP Lubań

Policjanci apelują do osób, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu i zatrzymaniu złodziei lub w odzyskaniu skradzionego pojazdu o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu pod numerem telefonu 47 8734 200/222 numer alarmowym 112 lub najbliższą jednostką Policji. Liczy się każda, nawet najdrobniejsza i z pozoru nieistotna informacja.Gwarantujemy anonimowość.

asp.szt. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń, KPP Lubań

4 KOMENTARZE

  1. dobra ustawka, przecież 2czy 3 noce wcześniej była policyjna akcja wymierzona w złodziei samochodów, a tu cyk nagle taka fura, i ciekawe czemu nie podano numeru rejestracyjnego skradzionego auta

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here