Andrzej Duda odwiedził Bolesławiec

69
3392

W piątkowe popołudnie ubiegający się o reelekcję Prezydent Andrzej Duda spotkał się z mieszkańcami Bolesławca.

Poprzednio w mieście ceramiki głowa państwa wizytowała w kwietniu ubiegłego roku, wówczas spotkanie z mieszkańcami odbyło się w hali Szkoły Podstawowej nr 1

 

W piątek, 3 lipca 2020 roku Prezydent RP odwiedził Bolesławiec. Tym razem w ramach tournée po Polsce, w związku ze zbliżającą się drugą turą wyborów prezydenckich, ubiegając się o reelekcję. Sztab Andrzeja Dudy m.in. w Bolesławcu, w którym urzędujący Prezydent w I turze wyborów przegrał z Rafałem Trzaskowskim upatruje szansy na zdobycie kolejnych głosów.

Sondaże przedwyborcze

Zgodnie z najnowszy sondażem wyborczym przygotowanym przez pracownię IBRIS dla Onetu to Rafał Trzaskowski przejął więcej głosów od przegranych kandydatów i depcze po piętach ubiegającemu się o reelekcję prezydentowi.

W II turze 49 proc. wyborców zamierza zagłosować na dotychczasowego prezydenta Andrzeja Dudę, zaś na Rafała Trzaskowskiego swój głos chce oddać 46,6 proc. respondentów. Niezdecydowanych jest nieco ponad 4,5 proc. I to o te kilka procent niezdecydowanych toczy się dziś zacięta walka.

Gorzej dla urzędującego Prezydenta prezentują się wyniki sondażu Ipsos dla OKO.press. Według nich 49 proc. wyborców poparłoby Rafała Trzaskowskiego w II turze wyborów 12 lipca, Andrzej Duda mógłby liczyć na 48 proc. głosów. 3 proc. respondentów jeszcze nie wie na kogo odda swój głos.

 

W Bolesławcu Prezydent RP Pan Andrzej Duda z mieszkańcami spotkał się w rynku.

Więcej w relacji wideo

Po wiecu Andrzeja Dudy w Bolesławcu – policja spisuje protestujących

69 KOMENTARZE

 1. RD.
  Właśnie wróciłem z Bolesławca po wizycie pseudo prezydenta posiniaczony i w porwanej koszulce przez katolików z pis. Aby tak dalej rozpieprzycie cały kraj. Pozdrawiam zwolenników Adriana 2020.

 2. PiS daje pieniądze dla ludzi z naszych podatków (tak twierdzicie), To gdzie szły pieniądze z podatków za czasów rządów PO skoro nic nie dawali dla ludzi.

 3. Bylo 123 lata zaborow.pozniej okupacja niemiecka.nastepnie rosyjska i znowu wielu tzw europejczkow chce wrocic pod but niemiecki. Zeby nam tu napcjali kolorowych,zebysmy wrocili na pola szparagow.zeby eutanazja byla legalna a wszelkiego rodzaju zboczki brali sluby i byli wazniejsi of normalnego malzenstes i rodziny. Tylko Pan Andrzej Duda jest gwarantem normalnosci!

 4. Ludzie otwórzcie te klapki na oczach. Dzięki Dudzie i całego rządu jest dobrze w Polsce. Kradli przez 8 lat, Polskę chcieli sprzedać, a tu taka chołota przyszła i im źle. Komuchy precz… kradli, zabrali to teraz syczą, że źle. Duda wyszedł z planem dla Polski, a Trzaskowski powiela to co Duda zrobił w ciągu 5 lat – także gdzie ten jego plan na odbudowę kraju. W dupie się poprzewracało niektórym ludziom. Głosować ludzie na kandydata, kradnie, a chciaż daje ludziom niż oddawać głos kto kradnie i nic nie daje. Zobaczycie, że jak komuchy dopadną się do koryta to zabiorą to słynne 500+, bo powiedzą, że kraj nie ma pieniędzy. Gorzej niż w chlewie, wstyd być w Polsce, gdy taka patologia się dzieje. Niech ludzie się cieszą, że PO lasów nie sprzedała bo byście grube hajsy za drewno płacili.. Trzymajcie się i bądźcie rozumni..

  • Dokładnie! Gdyby Tusk i Komoroski sprzedali Lasy Państwowe to w szczycie pandemii rząd nie mógłby ich zamknąć a tym samym nie mógłby chronić swoich obywateli.

 5. What is the what is the what is the what is the, and and and and and and, our our our, and this is and this is, and and and, very very very, and and and, this this this this. Powiedział Pan Prezydent podczas Światowego Forum Ekonomicznego w Davos

 6. Czas już pożegnać Dudę Gracza sługusa prezesa Kaczyńskiego ! Nasze największe rozczarowanie z obiecanych 130 tys mieszkań dla nas młodych ile zbudowali przez 5 lat ? 840 mieszkań !
  Kłamca, oszust i populista !
  Andrzej Duda ? TAKI prezydent TO WSTYD !!!!

  • Alka zachęciłaś nas jednak, by poświęcić nasz czas do pójścia do wyborów, by pognać Dudę tam, gdzie jego miejsce
   W cuglach Andrzej Duda będzie po przegranych wyborach, jak się wreszcie dowiemy ile nakradła mafia jego szefa Jarosława k…… prezesa od chamskiej hołoty. Oj będzie bolało !, będzie bolało !!!!

 7. Oho pisowskie trole już spamują komentarze wychwalno dziękczynne pod niebiosa dla jaśnie urzędującego nam z boskiego nadania jego ekscelencji Dudy. Szkoda że redakcja pozwala na takie manipulacje a wystarczy zobaczyć wyniki wyborów w powiecie lwóweckim i poparcie dla partii… A tu 90% komentarzy to gloryfikacja tego co ułaskawił pedofila.

  • Dlaczego oni niszczą dziś naszą polską demokrację ?
   Dla tych, którzy nie chcą pamiętać i popierają tą zakłamaną obłudną mafię prezesa K…. i jego sługi prezydenta Adriana cudów kilka:
   1) cud pierwszy – 13 grudnia 1981 r., gdy komuniści wprowadzili stan wojenny Jarosław Kaczyński jako jedyny działacz opozycji z kręgu doradców Lecha Walęsy nie zostaje internowany. sam zgłasza się na Komendę milicji, komunistyczną służbę bezpieczeństwa .
   2) cud drug – Jarosław Kaczyński odmawia (tak sam twierdzi) podpisania lojalki i jako jedyny opozycjonista odmawiający władzy komunistycznej PRL zostaje zwolniony do domu, co więcej nikt go nie nęka w okresie stanu wojennego i w latach 1982-1989,
   3) cud trzeci – Jarosław Kaczyński jako jedyny opozycjonista ma sfałszowaną teczkę i jako jedyny opozycjonista domagający się powszechnej lustracji ujawnia swoją teczkę dopiero po naciskach wolnej prasy,
   4) cud czwarty – fałszywka-lojalka umorzona w 2008 r. z powodu przedawnienia . Inni przed sejmem musieli udowadniać niewinność
   Szacunek dla Pana prezydenta Lecha Wałęsy – Laureata Pokojowej Nagrody Nobla, że kaczorów nie słuchał i pogonił. Mszczą się za to do dziś.
   Jarosław Kaczyński szef usłużnego Adriana będzie głosował na swojego podwładnego sługusa !

 8. Dobrze, że Wałęsa przeważnie wcześniej się chwali na kogo zagłosuje, a to idealna wskazówka w razie wątpliwości na kogo nie głosować. Ten pan już kiedyś dostał mój głos i zawsze będę tego żałował.

 9. Dlatego czas na zmianę i takiego Prezydenta, który będzie niezależny, silny nie będzie posłuszny ani prezesowi Kaczyńskiemu ani Wałęsie, Tusk, Kaczyński, Duda niech przejdą już do historii.
  Kandydat Andrzej Duda, co mógł zobaczyć każdy obraża, krzyczy, znieważa, wyklucza wiele Polek i Polaków, którzy podobnie jak on i również My, mają takie same prawo, czuć się w Polsce naszej wspólnej ojczyźnie szanowani , jak u siebie w domu.
  Andrzej Duda to prezydent jednej partii PiS podporządkowany jej prezesowi Kaczyńskiemu. Czas już to zmienić !

  • Zmienić na drugiego podporządkowanego drugiej partii i jeszcze niewiadomo komu? Ten akurat to nawet do PiS by się zapisał (znalazłoby się kilka punktów programu, które mógłby umieścić w swoim na bieżąco aktualizowanym programie) jakby wiedział, że mu to da parę procent.

 10. Pan Rafał ma niestety krótką pamięć, czemu kilkakrotnie dał dowody podczas tej kampanii. Skoro nie pamięta co robił i kim był trzy, cztery lata temu, to ile czasu będzie pamiętał o swoich obietnicach? A kadencja trwa pięć lat.

 11. Niewyedukowanym pisiorom wydaje się, że prezydent zaprasza uchodźców, że zabierze patologii 500+, że lgbt będzie powszechne… stop tej propagandzie i nienawiści komuchow z mała kacza morda na czele!!! Stop klechom rządzącym krajem i slugusom. Dlatego zagłosuje na Trzaskowskiego, bo dość już tego wstydu, który nam przyniósł…

  • Nie bój żaby ” inteligencie”, Andrzej Duda dalej będzie Prezydentem Polski i Polaków. Proponuję w sobotę zaopatrzyć się w melisę. Duże ilości melisy.

   • Wirek widać, że masz uzasadnione kompleksy wobec inteligencji. To wpływ zakłamanego Adriana i jego szefa prezesa od chamskiej hołoty ! To szczucie na innych Polaków widać ci odpowiada. No cóż jaka władza taki zwolennik. Od proponowanej melisy to ty sam już oczadziałeś ! Bu ha, ha ha !!!!

    • To nie ja obrażałem i używałem wulgarnych słów. To mój przedmówca jest jakiś nerwowy i nie grzeczny. Udzieliłem tylko dobrej rady. Nie widzisz różnicy?. Może z Tobą też jest coś nie tak?

     • Jak chcesz pouczać innych, zacznij od siebie. W naszym języku ojczystym – polskim słowo niegrzeczny piszemy razem. Staraj się zatem być również kulturalny. Stąd może te Twoje kompleksy wobec inteligencji ?

   • Koniu w punkt, a wirek chyba najnowszych sondaży nie oglądał. Za dużo TVPIS i człowiek wulgarny i zacofany się robi. Polska dla Polaków, nie buraków, którzy wciąż szerzą nienawiść.

 12. Jedną rzecz udało się Kaczorowi robić, podzielić naród jak nie podzieliła go komuna i nikt inny. Obudzić pierwotne drzemiące w nas homofobiczne instynkty, dzielić na tych i tamtych. Na tych co popierają i tych złych, którym jak Żydom w czasie wojny przypisuje się najgorsze cechy….Odpowiedzmy na pytanie, kto podejmuje decyzje prezydenta. On sam czy szeregowy poseł a on je tylko wykonuje. Czy jak szef każe wam, zrobić coś co jest nie zgodnę z prawem pracy to robicie to czy odmawiacie bo macie swój rozum ? Te wybory to walka mentalnego wczesno-nacjonalistycznego-katolickiego przysiołka Europy, albo Państwa które w końcu zacznie prawdziwą walkę z problemami służby zdrowia, ochrony środowiska, edukacji. Wybór jest wasz drodzy Polacy.

 13. Jeżeli coś dla nas młodych w Polsce NAPRAWDĘ ma się zmienić na lepsze to rzeczywiście TRZEBA ZMIENIĆ JUŻ TĄ WŁADZĘ pisorydzykobolszewicką- odsunąć tą zakłamaną klikę od władzy !
  Duda obiecuje, że on chce abyśmy zarabiali jak w innych krajach Unii Europejskiej ok. (2 tys, 3 tys.) euro miesięcznie. I na tym jego chciejstwie i pustych obietnicach się kończy. już przez pięć lat mógł coś zmienić i co ???? Oszukał nas bo wielu młodych Polaków zarabia jeszcze mniej, niż kilka lat temu.
  Te 500 zł, które nam łaskawie dają (z naszych podatków) to przecież kilka godzin pracy krajach Unii Europejskiej. To są aspiracje nas młodych Polaków ??? Kto popiera głównie PiS. W większości Ludzie, którzy nie pracują, słabo wykształceni, słabo wykwalifikowani, leniwi, którym nie chciało się uczyć i pracować.
  Policzcie sobie przecież za te 500 zł z miesiąca na miesiąc można kupić coraz mniej. I to jest wielkie oszustwo, bo wszystko drożeje. Płacimy rachunki, podatki widzimy rosnące ceny w sklepach.

 14. Duda to nasze największe rozczarowanie !
  Jeżeli coś dla nas młodych w Polsce NAPRAWDĘ ma się zmienić na lepsze to rzeczywiście TRZEBA ZMIENIĆ JUŻ TĄ WŁADZĘ pisorydzykobolszewicką- odsunąć tą zakłamaną klikę od władzy !
  Duda obiecuje, że on chce abyśmy zarabiali jak w innych krajach Unii Europejskiej ok. (2 tys, 3 tys.) euro miesięcznie. I na tym jego chciejstwie i pustych obietnicach się kończy. Już przez pięć lat mógł coś zmienić i co ???? Oszukał nas bo wielu młodych Polaków zarabia jeszcze mniej, niż kilka lat temu.
  Te 500 zł, które nam łaskawie dają (z naszych podatków) to przecież kilka godzin pracy w krajach Unii Europejskiej. To są aspiracje nas młodych Polaków ??? Kto popiera głównie PiS. W większości ludzie, którzy nie pracują, słabo wykształceni, słabo wykwalifikowani, leniwi, którym nie chciało się uczyć i pracować.
  Policzcie sobie przecież za te 500 zł z miesiąca na miesiąc można kupić coraz mniej ! I to jest wielkie oszustwo, bo wszystko drożeje. Płacimy rachunki, podatki widzimy rosnące ceny w sklepach.

 15. Te 500zł to z naszych podatków Tak zgadza się ,to gdzie szły pieniądze z podatków za czasów rządów PO skoro nic nie dawali i kraj był zadłużony? (kradli) wniosek prosty.

    • Nie kłam nas i nie obrażaj. Gwoli prawdy TVN to właśnie inwestycje kapitału amerykańskiego w Polsce, którym tak się chwalił obłudny kandydat Duda . A wolne media to mafia prezesa Jarosława K atakuje, bo są właśnie niezależne i wolne od ich manipulacji, której ty sam właśnie uległeś.
     czy ty myślisz ?, najpierw trzeba mieć mózg o rozumie nie wspomnę ,naoglądasz się TVPiS i pleciesz głupoty.

 16. ,,Kłamstwo powtarzane 100 razy staje się prawdą”. Słowa klasyka znalazły świetnych naśladowców i zwolenników. w stajni TVPiS Kurskiego= tvp-rawdziwa
  Jak kandydat Duda chce być Prezydentem wszystkich Polaków, (jak zobowiązuje go konstytucja RP) skoro obraża tysiące z Nas ????
  Nigdy Andrzej Duda nie był, nie jest (co sam Polakom codziennie udowadnia) i nie będzie Prezydentem RP wszystkich Polaków, bo sam temu zaprzecza. Tak sługusem prezesa Jarosława K…..nas zbaw od chamskiej hołoty już rzeczywiście jest.
  Tak go kłamcy z PiS promują, że rozdają po raz kolejny promesy, które jeszcze nie weszły w życie, sprzedają drezyny, ale tory jeszcze nie istnieją, jak obiecują wybudują później. 500 zł to szczyt aspiracji i marzeń młodych Polaków ?
  POLACY DOŚĆ JUŻ TEJ KOMPROMITACJI NASZEJ POLSKI !
  ANDRZEJ DUDA ? TAKI PREZYDENT TO WSTYD !!!!!!!

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here