Rozpoczął się Jarmark Bożonarodzeniowy w Lwówku Śląskim

1
1681

W czwartek, 21 grudnia w Lwówku Śląskim rozpoczął się Jarmark Bożonarodzeniowy. Początkowo miał on się odbyć na rynku miejskim, ostatecznie został przeniesiony do hali sportowej.

 

 

Na stoiskach m.in.: choinki, stroiki, bombki, aniołki i mikołaje, ciasto, pierniki, miody i pierogi. Wszystko dzięki wspaniałym ludziom, przedstawicielom sołectw gminy Lwówek Śląski, członkom rad sołeckich, dzięki rodzicom dzieci uczęszczających do lwóweckich szkół, harcerzom i dzięki przedstawicielom najbardziej aktywnych w gminie stowarzyszeń, kół gospodyń wiejskich i zespołów folklorystycznych. To oni poświęcili swój czas w przygotowania wkładając olbrzymie serce, by dzięki sprzedanym produktom wspomóc czy to swoją szkołę, czy radę sołecką, czy stowarzyszenie.

W czwartkowe przedpołudnie głównymi gośćmi Jarmarku były dzieci z lwóweckich szkół i podopieczni z przedszkoli. Wydarzenie było okazja do wręczenia nagród w konkursie na najładniejszą bombkę choinkową. Prace – nie tylko te z pierwszych miejsc – można podziewać na lwóweckim dolnym rynku.

1 KOMENTARZ

  1. Szkoda tylko , że w artykule nie wspomniane zostały wszystkie szkoły. Dzieci się bardzo starały i każde z nich oddało swoje serce. Postrzegam , że miasto jest nastawione na promocję tylko leoweckiej oświaty.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here