Rośnie przewaga Andrzeja Dudy

22
1276

Opublikowano sondaż late poll. Wciąż nie można jednak jednoznacznie wskazać, kto jest zwycięzcą II tury głosowania.

 

Tuż przed północą opublikowano wyniki wyborów late poll z 50 proc. okręgowych komisji wyborczych. Andrzej Duda uzyskał 50,8 procent głosów, natomiast Rafała Trzaskowskiego zdobył 49,2 procent głosów.

W kolejnym badaniu late poll Andrzej Duda powiększa swoją przewagę i zdobywa 51 proc. głosów, a Rafał Trzaskowski 49 procent poparcia

22 KOMENTARZE

 1. Nie wiem czy jest się z czego cieszyć. Jarosław Kaczyński będzie miał 3 lata spokoju na dalszą zmianę ustroju Polski a rząd w dalszym ciągu będzie zadłużał nasz kraj w celu zaspokajania obietnic wyborczych Pisu oraz Prezydenta. Przyjdzie czas że pejsaci wierzyciele upomną się o zwrot długu. Obawiam się, że po tej prezydenturze Polska będzie wyglądała zupełnie inaczej niż ta jaką znamy. Dzisiaj na kremlu strzelają szampany.

  • Dokładnie tak jak mówisz. Niestety do patointeligencji po niepełnej szkole podstawowej tym nie trafisz. Tacy ludzie nie potrafią wybiec myślami w przyszłość dla nich liczy się tu i teraz. Aby napchać bębny tanią pasztetową popić najtańszym piwem i nie robiąc nic “wyjść na swoje”. Polska po raz kolejny upadła i już się nie podniesie.

   • Spoko!… nie bój żaby.” Piniędzy” to u Vincenta zabrakło i trzeba było łatać budżet różnymi sztuczkami, wysprzedając rodowe srebra.
    Teraz Srebra są bezpieczne a i społeczeństwo odżyło od ” zaciskania pasa” zafundowanego przez SLD, PSL i Platformę. Balcerowicz musi odejść!.
    Pamiętacie zaciskanie pasa i biedę. Większość ludzi na wsi robiła zakupy na zeszyt.
    Szkoda, że niektórzy mają taką krótką pamięć.

  • Przepraszam ?! A gdzie ty słyszałeś, że ten rząd pożycza pieniądze u prostych? Chyba ,że Polska to Izrael! Polska za rządów PiS uwolnił się od płacenia setek milionów za gotowość skorzystania z kredytu MFW. Zadlużamy się u własnych obywateli. To po pierwsze. PO drugie uważasz że było ok kiedy Polska należała do krajów o kiepskiej redystrybucji podatków dla własnych obywateli(końcówka) 60 a teraz w 3ciej dziesiątce. Fajnie było wziąć do Szweci Niemiec Wielkiej Brytanii i chwalić ich za socjal? A teraz do elit – konczyliscie studia? A płaciliscie za nie? To co czym to się różni od 500+? Płacę podatki i państwo je dzieli daje na studia i 500+. Na szczęście nie daje dla mafii paliwowej. A wiesz ile wzrosły przychody budżetowe? Ile mniej kasy jest rozkradane? Co obiecywał Trzaszkowski 6% PKB na NFZ? TO dlaczego jak był w rządzie dawał tylko 2% . Mogę tak pisać i pisać np. Polska to H… D… i kamieni kupa, Polskość to nienormalność, itd itp to cytaty kumpli kandydata ,który oczarował elyty. DOBRZE że znikają zeszyt w wiejskich sklepach PAMIĘTAJCIE TO WSZYSCY POLACY.. I żeby nie było ukończone dwa kierunki własna działalność i otwarte myślenie.

 2. Gratuluję zjednoczonej prawicy ostatniego zwycięstwa, bo więcej już nie będzie. Wahadło przesunęło się już w drugą stronę. Tylko, ktoś naprawdę bardzo krótkowzroczny może uznać to pozorne,, zwycięstwo” za sukces Polaków i Polski.
  Jeszcze kilka dni urlopu i wracam z rodziną do nowego życia w jednym z krajów UE. Jestem informatykiem, żona lekarzem, dzieci kończą tam studia. Mamy swój dom. Wszystko zaczynaliśmy od zera. Staramy się godnie oraz jak najlepiej reprezentować Polaków i naszą ojczyznę. Pracujemy w swoich zawodach. Zarabiamy ok. 3,5 tys euro miesięcznie. Dziwi nas, że kilkaset złotych miesięcznie osadziło Polaków i Polskę w XXIw. na mieliźnie spowolnienia rozwoju, erozji relacji między Polakami, czy zacofanych i kompromitujących rządów poddanych Jarosława Kaczyńskiego ! Bardzo to smutnie to i bardzo przygnębiające. Chcielibyśmy wrócić i zainwestować w Polsce, ale póki wartość złotówki ciągle maleje to….dla dobra dzieci, trzeba się wstrzymać. Jakość życia, edukacji i.t.d.
  Teraz nasza rzeczywistość jest, jak bańka mydlana, jeszcze pęcznieje, pęcznieje…..ale nadchodzi nieuchronnie moment, kiedy w końcu pęknie i ujrzymy prawdę – co jest w środku. Spróbujcie przeczuć’ czego wtedy wszyscy doświadczymy !
  P.S. Od tego nie ma już odwrotu.
  Trzymajcie się rodacy mocno, bo będzie Wam to bardzo potrzebne !
  Pozdrawiamy serdecznie wszystkich Polaków i życzymy nam dużo zdrowia.

  • Ciekawe kiedy wyjechałeś z Polski-chyba nie za rządów PiS. Lekarze informatycy sędziowie. Porostu elita inteligencja chce innej Polski i zarabiać jak na zachodzie a zapomnieli że Polska to też zwykli ludzie i nie można obrażać ich tylko dlatego że nie mają wykształcenia-na szczęście mają głos i wpływ na wybór elit rządzących. Nie widziałem na przemówieniu trzaskowskigi(powyborczym) ani jednej polskiej flagi tylko dominował zimny kolor niebieski to kolor TVN. I jeszcze jedno – ci prości ludzie też wykonują pracę niezbędne dla społeczeństwa i też należy im się płacą jak na zachodzie Polska nie jest tylko dla inteligencji-jest dla wszystkich!

  • Teraz rządzi PiS także możesz spokojnie na zachodzie pracować ale jak coś się zmieni to wracaj bo może braknac ziemi pod budowę domu – naradzie nie ma obaw-do lasu też można chodzić jeszcze 5 lat zostaną państwowe.

  • Przepraszam, ale komu chcesz zaimponować kwotą 3500 Euro? Polskiemu lekarzowi? Czy dobremu informatykowi? Bo na dzisiaj w Polsce też możesz znaleźć taką płacę. Obecny rząd stara się, by Polacy mieli prawo do godności. I tę godność coraz bardziej widać. To pan Schetyna poradził: bierzcie i nie kwitujcie, bierzcie 500+ ale nie głosujcie na PiS. Jeszcze połowa wyborców dała się uwieść tej propozycji. Czas pokaże, kto ma rację.

 3. Niech już żydzi zrobią polin tutaj bo się żyć nie chce w tym państwie. rozmontowywanie państwa to już nasza tradycja, pierwsza rzeczpospolita, druga a teraz trzecia

 4. Ciemnym ludem łatwo się rządzi jak widać po raz kolejny, niestety rozdawnictwo wzmacnia ich pozycję a prostaków motywuje. Jesteśmy jeszcze bardziej w d…. Niż byliśmy.
  Zdalna nauka oraz zdalna praca tylko pogłębią prostactwo i patologie

 5. Są lepsi od Gierka, niech żyją! Nasze wnuki wam za to nas…ja na groby. Po raz kolejny przypominam , że z pustego i Salomon nie naleje. Żeby komuś dać, komuś trzeba zabrać. A ja nie mam chęci pracować na pokolenie 500+ , po to aby pisowscy zlotousci bonzowie chwalili się dobrobytem.

  • Wyjedź i nie pracuj na Polskie dzieci pracuj na inne tam gdzie ci będzie lepiej , rozumiem że do żłobka ,przedszkola i szkoły uczeszczales tylko prywatnej , jeśli nie to na ciebie też ktoś kiedyś pracował ,rodzice twoi też mniemam nie korzystali z żadnych dodatków.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here