Relacja z poszukiwań prowadzonych przez detektywa Rutkowskiego

33
41735
screenschot materiału wideo

Jak już informowaliśmy w akcję poszukiwawczą zaginionego tydzień temu chłopca włączył się na prośbę matki dziecka Krzysztof Rutkowski, którego Biuro na stronie patriot24.net publikuje nagrania i informacje z własnej akcji.

W jakich okolicznościach zaginęło dziecko? Jak prowadzona jest akcja poszukiwawcza?

Detektyw rozmawia z matką zaginionego dziecka oraz oraz jej znajomymi i pokazuje prowadzone przez jego zespół działania, które mają pomóc w odnalezieniu zaginionego w Nowogrodźcu chłopca.

33 KOMENTARZE

 1. Kim on jest że trzeba o nim pisać z niego taki detektyw jak że mnie tłumacz chińskiego o te łuski stojące za nim w kominiarkach nasze chłopaki z Mirska i Gryfowa by ich w 5 minut poskładali

 2. Do mieszkańca co pisze do drugiego debilu a powiedz jakie ten Rutkowski ma wykształcenie detektywistyczne być chyba w milicji i to wszystko przyjedzie zrobi wokół siebie aferę nic nie zrobi i wszyscy myślą że jest The best of

 3. Widzę, wiza lokalna zajela sie oczyszczaniem z zarzutow i obrona ojca , o dziecku raptem kilka słów. Poszli nad rzekę opowiedzieli jakim dobry tata , nawet matka prawie o dziecku nie wspomniala ,ot i cała wizja lokalna . Może niech zajmą się szukaniem .

 4. Ja nie oceniam rodziców ale jedno pytanie – dlaczego 3.5 latek bawił się obok wody bez opieki? Dziecko to dziecko pomysły miewa różne, co z tego że przyjeżdżali tu i w tamtym roku ….. a teraz płacz to tak jak z tymi dziećmi wypadającymi z okien. Niby rodzice normalni , ale dlaczego nie wyciągają wniosków. Blokady w oknach nie są drogie… wypadki się zdarzają, ale to dla mnie jest niestety niedopilnowanie …

 5. Ta mama gubi się w tym co mówi
  … zawiozła do zebrzydowej , z parzyc do nowogrodzca szedł pieszo biegł , skoro wiozła go
  Do zebrzydowej gdzie był syn a był na działkach rąbać drzewo , o której wiozła go do zebrzydowej a o której już był na działkach ??? Jprd. Śmierdzi

 6. Dlaczego zaraz po zaginięciu dziecka ojciec pojechał do Zebrzydowej,to jest pytanie, przecież ta rzeka niema nurtu jak w górach,więc pytam i się zastanawiam po co ???

 7. Przepraszam jeśli policja twierdz ze ojciec dziecka był poszukiwany pytam jak jeśli sprawdzali ich na kwarantannie to wiedzieli że jest w domu Mamy takie służby mundurowe!

 8. Może doszło do wypadku, ojciec przerażony, że zostanie osadzony ukrył ciało dziecka. Czy mama zna prawdę i chroni ojca? Był z kolegą, kolega wie tyle co zamknięty ojciec.
  Rowerek się nie rozpuścił.

 9. Równiez mi się wydaje, że matka coś miesza. Ojca broni i nie da złego słowa powiedziec. I z tą koparka też nie wiadomo czy on ja miał czy nie mial. I wypił dopiero jak dziecko zaginęło, dziwna sprawa. Ja to jakby mi dziecko zaginelo to robiła bym wszystko żeby coś zacząć robić w tym kierunku, a nie odrazu myśleć jak tu się napić… Dziwne to wszytko. Jedna wielka niewiadoma.

 10. Dla mnie to też wydaje się być dziwna tą sprawa. Matka miesza się w tym co mówi. Ojca broni nie wiadomo z jakiego powodu. Nie rozumiem jak można po zaginięciu dziecka pierwsze co zrobić to iść się napić czy prosić kogoś o przyniesienie dwustu ml alkoholu. Mi to by nawet na myśl nie przyszło, aby się napić.

 11. Ojciec na działce piłował od rana drzewo. Jego uwaga była skupiona na tej pracy i rozmowie z kolegą, a dziecko bawiło się w pobliżu. Poza tym teraz nikt nie wspomina, że rodzina miała “niebieską kartę”. Kilka osób o tym mówiło zaraz po wypadku.

 12. Ojciec na działce piłował od rana drzewo. Jego uwaga była skupiona na tej pracy i rozmowie z kolegą, a dziecko bawiło się w pobliżu. Poza tym teraz nikt nie wspomina, że rodzina miała “niebieską kartę”. Kilka osób o tym mówiło zaraz po wypadku. A teraz słyszy się, jaka to dobra rodzina. Kto tu kłamie?

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here