Rekordowa zbiórka WOŚP we Wleniu!

6
1149
fot.: WOŚP Wleń

Jeszcze nie wszystko zostało policzone, a już wiemy, iż sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy we Wleniu pobił ubiegłoroczny wynik!

 

Sztab we Wleniu pod kierunkiem Pani Agaty Czarnuszko wstępnie podsumował 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wstępnie, bo wciąż trwa liczenie.

W tegorocznej akcji we Wleniu udział wzięło 24 wolontariuszy. Puszki stacjonarne mogliśmy znaleźć m.in. w sklepie „Lewiatan” w Pilchowicach, w sklepie „u Wróbla” w Marczowie, czy w lokalu „Urszulka” we Wleniu. Rekordową puszkę w tym roku dostarczyła rodzina Państwa Janickich ze Strzyżowca, która zebrała 2.500 złotych!

Dzięki fantastycznym ludziom, którzy pracowali w sztabie, wspaniałym wolontariuszom, którzy przez wiele godzin dzielnie pracowali na mrozie i niesamowitej hojności mieszkańców wynik tegorocznej zbiórki zachwyca.

Wczoraj wieczorem było 10.500 złotych i 100 złotych w eSkarbonce” – informuje Pani Agata Czarnuszko szefowa wleńskiego sztabu WOŚP, która przewiduje, iż po zliczeniu wszystkich pieniędzy kwota może przekroczyć nawet 12 tysięcy złotych. To fantastyczna informacja.

Warto dodać, iż w 2020 roku Sztab WOŚP we Wleniu zebrał 9.500 zł, w 2019 ok. 8 tysięcy złotych a w 2018 roku 4.200 zł.

29. Finał WOŚP w Świeradowie- Zdroju
29. Finał WOŚP w Gryfowie Śląskim
29. Finał WOŚP w regionie

6 KOMENTARZE

  1. możesz się zapoznać z rozliczeniem, to oficjalne dane dostepne w necie, ale ni chuchu nie doszukasz się info o respiratorach szumowskiego i pisowskich rozliczeń

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here