Randka za kilkanaście tysięcy złotych

1
2938
zdjęcie poglądowe

Mężczyzna umówił się z 43-latką na spotkanie towarzyskie. W tym celu zaprosił ją do wynajętego pokoju. Kobieta wykorzystując nieuwagę mężczyzny wyciągnęła z jego saszetki pieniądze i uciekła z pomieszczenia. 43-latka została zatrzymana na terenie miasta. O jej dalszym losie zadecyduje sąd.

 

 

Do dyżurnego z Komendy Powiatowej Policji w Złotoryi zgłosił się mężczyzna, który poinformował, że został okradziony. Umówił się na spotkanie towarzyskie ze znaną mu 43-letnią mieszkanką powiatu złotoryjskiego. W tym celu zaprosił ją do wynajętego pokoju, lecz nie przypuszczał, że spotkanie tak się zakończy. Kiedy wyszedł na chwilę do toalety, kobieta wyciągnęła z jego saszetki pokaźną sumę pieniędzy i opuściła pokój. Po wyjściu z toalety mężczyzna zorientował się, że kobieta ukradła mu około 12 tysięcy złotych i uciekła.

Funkcjonariusze po otrzymanym zgłoszeniu natychmiast rozpoczęli poszukiwania kobiety. Została zatrzymana na terenie miasta. Policjanci zabezpieczyli przy niej większość skradzionych pieniędzy. Niestety część kwoty kobieta wydała w okolicznych sklepach.

 

 

43-latka trafiła do policyjnego aresztu. Została przesłuchana na powyższa okoliczność, po czym usłyszała zarzuty kradzieży pieniędzy. O jej dalszym losie zadecyduje sąd. Grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.

-/Młodszy aspirant Dominika Kwakszys, KPP Złotoryja/-

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here