Rakowickie Ekosłowianki zdobyły pierwsze miejsce

4
239
źródło : UGiM Lwówek Śl.

W sobotę 24 sierpnia br. Koło Gospodyń Wiejskich z Rakowic Wielkich zostało na zamku Grodziec najwyżej ocenione spośród dwudziestu uczestników trzeciej edycji konkursu prowadzenia kroniki.

Ekosłowianki przygotowały zdaniem jury najlepszą Młodą Kronikę, czyli obejmującą wydarzenia do 5 lat wstecz: – Wykonanie kroniki kosztowało dużo pracy, ale opłaciło się. Satysfakcja z poczucia docenienia przez jury jest bezcenna – informuje nas jedna z Ekosłowianek.

źródło : UGiM Lwówek Śl.
źródło : UGiM Lwówek Śl.

-/ UGiM Lwówek Śl. /-

4 KOMENTARZE

  1. WITAM DZIĘKUJĘMY ZA OCENĘ ZA NASZĄ PRACĘ, BO NAPISANIE, ZROBIENIE ZDJĘĆ I UDEKOROWANIE KRONIKI KOSZTOWAŁO WIELE POMYSŁÓW I ZAANGAŻOWANIA. ALE DAŁYŚMY RADĘ. jESTEŚMY TYLKO KILKA LAT W NASZYN KOLE I WIELE MUSIMY SIĘ JESZCZE NAUCZYĆ. MAM NADZIEJĘ ŻE TO NIE PIERWSZA I OSTATNIA NASZA KRONIKA. LICZĄ SIĘ CHĘCI ABY COŚ ZROBIĆ RAZEM, SPOTYKAĆ SIĘ WYMIENIĆ DOŚWIADCZENIA, CZASAMI SIĘ POKŁÓCIĆ ALE BYĆ ZE SOBĄ BO TO NAJWAŻNIEJSZE W ŻYCIU. DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM MOIM DZIEWCZYNOM TYM STARSZYM I TYM MŁODYM ZAWSPÓLPRACĘ. KOCHANE BEZ WAS NIEBYŁOBY NAS. K.SKWARKOWSKA.
    \

  2. WITAM DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM. KTÓRZY BYLI Z NAMI I CIESZYLI SIĘ Z NASZEJ WYGRANEJ W KONKURSIE KRONIK. OPISANIE ZROBIENIE ZDJĘĆ Z CAŁEJ NASZEJ PRACY Z CZTERECH LAT I OZDOBIENIE KRONIKI WYMAGAŁO WIELE PRACY I ZAANGAZOWANIE DZIEWCZĄT, KTÓRE SIĘ BARDZO STARAŁY ABY NASZA KRONIKA BYŁA NAJŁADNIEJSZA I UDAŁO SIĘ ZOSTAŁYŚMY DOCENIONE. BARDZO DZIĘKUJĘ KOMISJI. JESTEŚMY MŁODYM KOŁEM I WIELE JESZCZE MUSIMY SIĘ NAUCZYĆ ALE TAKI SUKCES MOBILIZUJE DO DZIAŁANIA. CHCEMY SIĘ SPOTYKAĆ, ORGANIZOWAĆ WYCIECZKĘ PO PROSTU BYĆ RAZEM, KIEDY TRZEBA COŚ ZROBIĆ ROBIMY . DZIĘKUJĘ WAM KOCHANE DZIEWCZYNY TYM ,,MŁODYM” I TYM MŁODSZYM ZA WSPÓŁPRACĘ
    ZA TO ŻE JESTEŚMY RAZEM. K. SKWARKOWSKA

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here