Punkt informacyjny Programu „Czyste powietrze” w mobilnej formule

0
396

Gryfowski gminny punkt informacyjno-konsultacyjny Programu „Czyste powietrze”, świadczy swoje usługi także w formule mobilnego stoiska. W ostatnim czasie, tj. dokładnie 21.08.2021 r. i 04.09.2021 r. takie stoisko można było odwiedzić na festynach organizowanych w sołectwach – tj. odpowiednio: w Wieży – „Bieg Wieżozwierza” i w Proszówce – „Piesze wędrówki z Gryfowa do Proszówki”.

 

Uczestnicy w/w wydarzeń, poza dobrą zabawą mieli także możliwość zapoznania się z rządowym Programem „Czyste powietrze”, odwiedzając plenerowe stoisko gminnego punktu konsultacyjno-informacyjnego w/w programu.

Zainteresowani otrzymaniem dotacji na wymianę starego pieca i termomodernizację swoich domów lub mieszkań mogli pobrać materiały promocyjne i skonsultować swoje zamierzenia inwestycyjne oraz zadawać pytania panu Krzysztofowi Rozenbajger, który udzielał szczegółowych informacji w tym zakresie.

Bardzo dziękujemy Pani Renacie Adamskiej – Sołtys Wieży i Pani Adrianie Karpowicz – Sołtys Proszówki oraz innym współorganizatorom tych oryginalnych i udanych wydarzeń, za pomoc przy zorganizowaniu plenerowego punktu informacyjnego Programu „Czyste powietrze”.

Korzystając z każdej możliwości skutecznego dotarcia do potencjalnych beneficjentów Programu „Czyste powietrze” takie plenerowe stanowiska informacyjne w/w programu będą obecne również podczas innych zaplanowanych zbiorowych wydarzeń i imprez w naszej gminie, w tym m.in. na Dożynkach Gminnych w Uboczu.

Przypominamy, że na bieżąco w/w punkt działa stacjonarnie w gryfowskim ratuszu, gdzie można się spotkać i porozmawiać z panem Krzysztofem Rozenbajger na temat pozyskania dotacji na termomodernizację swojego domu lub mieszkania. W tym celu prosimy o wcześniejszy kontakt pod numerem telefonu 667 813 552 lub mailowo: [email protected]

Krzysztof Rozenbajger
Inspektor ds. pozyskiwania zewn. środków finansowych
Urząd Gminy i Miasta Gryfów Śląski

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here