Lwówek Śląski: Udogodnienie dla pieszych?!

7
1206

Wycięli asfalt w ciągu pieszym. Teraz przejście np. z wózkiem z małym dzieckiem niezwykle utrudnione. Miejsce, które miało ułatwić poruszanie się pieszym stwarza dla nich realne zagrożenie.

Ot takie udogodnienie dla pieszych. Nawet nie da rady przejść z wózkiem z małym dzieckiem. – pisze do redakcji czytelniczka, która przesyła zdjęcia z ulicy Betleja w Lwówku Śląskim, tzw. obejścia nieczynnego mostu, gdzie drogowcy wycięli asfalt zostawiając w ciągu pieszym wielką dziurę.

Przejście przez wykop jest nie tylko trudne ale i niebezpieczne. Niektórzy starają się ułatwić sobie sprawę i poruszają się ciągiem dla samochodów. Jaki będzie tego skutek?

O to czy, jak i kiedy drogowcy zamierzają rozwiązać ten problem zapytaliśmy Dolnośląską Służbę Dróg i Kolei we Wrocławiu. Czekamy na wyjaśniania.

7 KOMENTARZE

  1. szanowny redaktorze a z drugiej strony nieczynnego mostu jak wygląda ulica tez został wycięty asfalt i wjazd na posesje prywatne niektórych mieszkańców jest niemożliwy proszę spojrzeć co tam zostało zrobione.

  2. Wy Bogu dziękujcie że macie ten most zastępczy bo plan był początkowo taki że miał być objazd przez Sobotę… Teraz macie objazd 200m mostem tymczasowym i źle bo nierówności i brak oświetlenia… Typowe w naszym kraju…

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here