„Przyczepa dla niepełnosprawnych”

3
858
przyczepa dla niepełnosprawnych
zdjęcie nadesłane przez czytelniczkę - dziękujemy!

W Lwówku Śląskim nie ma rzeczy niemożliwych. Skoro znaki na skrzyżowaniu mogą się wzajemnie wykluczać, to i przyczepa może zajmować miejsce dla niepełnosprawnych.

 

Osoby w pełni sprawne często odnoszą wrażenie, że tak zwane koperty, czyli miejsca dla niepełnosprawnych są niepotrzebne, jest ich za dużo, nikt na nich nie parkuje, a jak się je zajmie, zastawi to potrzebujący znajdą sobie inne miejsce i przejdą się. Jednak dla tych niepełnosprawnych taki „spacerek” to często spore wyzwanie.

Jednak w mieście, gdzie aż tak bardzo brakuje miejsc parkingowych, coraz częściej dochodzi do sytuacji, w których kierowcy parkują gdzie popadnie. Na chodnikach, na zakazach, czy jak tutaj na miejscu dla osób niepełnosprawnych.

Jak tłumaczy nam czytelniczka, to jedno z tych miejsc dla osób niepełnosprawnych, z którego najbliżej jest do ośrodka zdrowia położonego przy ulicy Traugutta. Jednak w dniu wczorajszym zatrzymanie się tam było niemożliwe, bo miejsce zajmowała przyczepa z rynnami.

Najwyraźniej wykonawca robót nie znalazł innego miejsca w pobliżu więc postawił przyczepę tam gdzie ta się zmieściła.

3 KOMENTARZE

  1. A gdzie jest straż miejska,gdzie policja przecież to jest ich obowiązek zwrócić uwagę dlaczego to miejsce dla osób niepełnosprawnych jest zajęte przez pojazd nieuprawniony.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here