Próbował ukraść alkohol z marketu. Gdy uciekał, przewrócił się i rozbił 8 butelek

12
2966
© Lwówecki.info

Nietypowa próba kradzieży w jednym z marketów na terenie Lwówka Śląskiego. Mężczyzna chciał ukraść 4 butelki whisky i uciec ze sklepu. I nie byłoby w tym nic szczególnego gdyby nie fakt, że poślizgnął się na mokrej nawierzchni i przewrócił się rozbijając łącznie 8 butelek wspomnianego alkoholu.

 

Do całego zdarzenia doszło w środę około godziny 21:30 w jednym z marketów na terenie Lwówka Śląskiego. Młody mężczyzna postanowił dokonać tam kradzieży. Wziął 4 butelki whisky i próbował się oddalić. Jedna z pracownic odebrała mężczyźnie towar. Ten jednak niestrudzenie chwycił kolejne butelki i uciekając przewrócił się na mokrej nawierzchni przewracając się i rozbijając łącznie 8 butelek whisky o wartości ponad 500 zł.

Na miejscu interweniowali pracownicy marketu oraz klienci, którzy obezwładnili 20- latka do czasu przybycia policji. Mężczyzna został zatrzymany przez funkcjonariuszy i osadzony w policyjnym areszcie.

sierż. Olga Łukaszewicz, KPP Lwówek Śląski

12 KOMENTARZE

    • To Takiemu wszystko jedno, w pierdlu będzie mu lepiej jak na wolności, darmowe jedzenie, dach nad głową kąpiel przynajmniej raz w tygodniu, jak dla Bezdomnego to żyć i nie umierać i to z naszych podatków, moim zdaniem dla Takich to powinny być kolonie karne w których by zarabiali na Swoje utrzymanie i pokrycie tych strat co narobił.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here