Pracownik marketu rozpoznał złodzieja

7
2641

Pracownik jednego z marketów w Gryfowie Śląskim, zauważył podczas zakupów w innym sklepie mężczyznę, który w ostatnim czasie kilkukrotnie dokonał kradzieży artykułów spożywczych i alkoholowych na ponad 1000 zł w jego miejscu pracy. O swoich spostrzeżeniach natychmiast poinformował policjantów. 21-letni Tobiasz G. został zatrzymany. Podczas sprawdzania jego pojazdu okazało się, że ma on w nim rzeczy pochodzące z kradzieży.

 

17 marca 2020 roku ok. 15:00 do Komisariatu Policji w Gryfowie Śląskim zadzwonił mężczyzna. Z jego relacji wynikało, że przed kilkoma minutami, będąc na zakupach, zauważył osobę, która w ostatnim czasie kilkukrotnie dokonała kradzieży artykułów spożywczych i alkoholowych o łącznej wartości ponad 1000 zł, w jego miejscu pracy. Oficer dyżurny natychmiast wysłał na miejsce policyjną załogę.

 

Funkcjonariusze zatrzymali 21-letniego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego, który jak się okazało w pojeździe, którym przyjechał pod gryfowski market, znajdują się rzeczy z kradzieży. Mężczyzna przyznał się do popełnionego czynu, za co w najbliższym czasie odpowie przed Sądem.

 

-/ st. post. Olga Łukaszewicz, KPP Lwówek Śląski /-

7 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here