Pożar w Wieży. Ujęto podejrzanego o podpalenie

2
2832

Kilka minut przed godziną 15 w sobotę, 15 lutego 2020 roku sześć zastępów straży pożarnej udało się do miejscowości Wieża koło Gryfowa Śląskiego, gdzie w ogniu stanął wypełniony słomą budynek gospodarczy.

Na miejscu pracowały trzy zastęp strażaków z JRG w Lwówku Śląskim, dwa zastępy OSP Gryfów Śląski i zastęp OSP Ubocze.

Przyczyną pożaru jest najprawdopodobniej podpalenie. Z wstępnych informacji wynika, iż ujęto osobę podejrzaną o podpalenie. Sprawę wyjaśniać będą policjanci.

 

Za zdjęcia dziękujemy czytelnikom


Przeczytaj także:

2 KOMENTARZE

  1. i co z tego ze policja go złapała jak i tak go PONOĆ wypuścili zresztą nie pierwszy raz.tylko kobieta poszkodowana która sie narażała zeby go złapać i oddac w ręce policji ma teraz troszku przerąbane bo nie ma pewnosci ze sie nie bedzie mscił psychopata .policja zrobiła swoją żmudną papierkową robotę i narażają sie zamykając takiego NA DOŁKU nie pierwszy raz. I CO musieli go wypuscic dobrze znanego im gagatka, a on po wyjściu dalej sieje postrach w okolicy . DO NASTEMPNEGO ZŁAPANIA [ BUMERANG ]Tak działa nasz szanowny wydział sprawiedliwosci. TYLKO ZEBY PRZY TYM NIKT NIE UCIERPIAŁ !!!! OGÓLNIE SZACUN DLA POLICJANTÓW ZA I JCH CIEŻKĄ NIEBEZPIECZNĄ NIEWDZIĘCZNĄ PEŁNĄ KRYTYK PRACE

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here