Pożar w restauracji

1
6064
zdjęcia nadesłane przez czytelników - dziękujemy!

Kilkanaście osób ewakuowało się z restauracji po tym, jak w budynku pojawił się dym. Na miejscu wezwano zastępy strażaków, pogotowie energetyczne i policję.

 

 

W sobotni wieczór 10 lutego w jednej z restauracji w Świeradowie- Zdroju doszło do pożaru. Z obiektu ewakuowano kilkanaście osób i natychmiast wezwano strażaków. Do akcji udali się druhowie z OSP KSRG Świeradów- Zdrój oraz JRG PSP w Lubaniu. Zadysponowano także pogotowie energetyczne i policję.

Z wstępnych informacji wynika, iż ogień pojawił się w stropie przybudówki. Strażacy zmuszeni byli wyciąć część blachodachówki, żeby dostać się do ognia.

Dzięki temu, iż pożar udało się szybko zauważyć i przeprowadzić ewakuację nikomu nic się nie stało.

 

1 KOMENTARZ

  1. W Świeradowie pożarów nie brakuje, mniej lub bardziej prawdziwych. Poważny “pożar” wywołał Starosta Lubański, wydający wielokrotnia pozwolenia na budowę korzystne dla patodeweloperki , a pomijacace mieszkańców. “Dymu” z tego jest co nie miara. “Strażacy ” już się wzięli za gaszenie tego pożaru, choć jest on wiele poważniejszy niż w Izerskiej , bo w wielu częściach miasta,i dolewajacych oliwy do ognia wielu, a i zadyminie poważniejsze. Miejmy nadzieję , że i na tym polu “Strażacy” odniosą sukces i uda się ugasić ten “pożar “. Życzymy tego wszystkim mieszkańcom Świeradowa

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here