Powiedział do policjantów: “Gdybym miał broń, strzeliłbym do was jak zabójca z Raciborza”

3
1516

W dniu 9 maja 2021 roku policjanci Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim podczas interwencji dotyczącej spożywania alkoholu w miejscu publicznym zostali znieważeni przez agresywnego mężczyznę, który groził im również pozbawieniem życia. 53- letni mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

 

Dzielnicowi z lwóweckiej komendy podjęli interwencję wobec trzech mężczyzn, którzy w niedzielne przedpołudnie spożywali alkohol na ławce w parku. Jeden z nich znieważył funkcjonariuszy słowami obelżywymi oraz groził im. 53- latek z Lwówka Śląskiego podkreślał, że gdyby miał broń to strzeliłby do policjantów tak samo jak zabójca z Raciborza, który zastrzelił policjanta podczas kontroli drogowej. Podczas zatrzymania mężczyzna usiłował zmusić funkcjonariuszy do odstąpienia od czynności służbowych. 53- latek został osadzany w policyjnym areszcie, gdzie usłyszy zarzuty.

-/sierż. Olga Łukaszewicz, KPP Lwówek Śląski/-

3 KOMENTARZE

    • Ta bo policja jest taka cudowna i niewinna w gryfowie skopali chłopaka i cicho, na komisariacie zabili Igora Stachowiaka i też nic dostali po 2 lata za zabójstwo… Pffu z taką policją niech dalej szczekają a w końcu im się skończy

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here