Potrącenie w Lwówku Śląskim

9
396

Kierujący BMW potrącił 71 letniego mężczyznę, który w wyniku doznanych obrażeń trafił do szpitala do Bolesławcu. Do zdarzenia doszło w czwartek, 14 listopada, po godz. 6 rano, na skrzyżowaniu ulic: Alei Wojska Polskiego i Partyzantów w Lwówku Śląskim.

 

Informację o zdarzeniu potwierdza oficer prasowy lwóweckiej policji, który tłumaczy, iż na chwilę obecną nie są znane jego okoliczności. Ich ustaleniem oraz wyjaśnieniem, po czyjej stronie była wina zajmuje się policja.

zdjęcia nadesłane przez czytelników – dziękujemy
zdjęcia nadesłane przez czytelników – dziękujemy

9 KOMENTARZE

  1. Tam by sie rondo przydało ale nie mini placek tylko normalne to by zwalniali kierowcy i można by na środku posadzić dąb pokoju jak kiedyś był zamysł… ale to już kwestia powiatu

  2. na drodze lód jadąc 40 na godzine nie ma mozliwosci wyhamowac wczesniej niz 20-30 metrow. jesli osoba wchodzi na przejscie powinna MYSLEC. zakret, sliska nawierzchnia jak kierowca ma sie zatrzymac?

  3. To kierowca powinien zachować ostrożność zbliżając się do przejścia dla pieszych. Są przecież znaki. Ale ludzie przechodząc też powinni oceniać sytuację na jezdni bo nigdy nie wiadomo kto siedzi za kierownicą. Zasada ograniczonego zaufania.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here