Poszukiwany listem gończym za uchylanie się od alimentów

3
1249
zdjęcie poszukiwanego Policja Złotoryja

Uchylanie się od płacenia alimentów sprawiło, iż prokuratura rejonowa wystawiła list gończy. Policjanci ujawniają wizerunek i dane poszukiwanego 45- latka i zapewniają anonimowość wszystkim osobom, które pomogą w ustaleniu miejsca jego pobytu.

 

 

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Złotoryi poszukują Damiana Zarębskiego, za którym Prokuratura Rejonowa w Zielonej Górze wystawiła list gończy.

Damian Zarębski, lat 45, poszukiwany jest na podstawie art. 209§1 Kodeksu karnego- uchylanie się od alimentów. – wskazuje aspirant Dominika Kwakszys, z Komendy Powiatowej Policji w Złotoryi.

Wszelkie informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca przebywania poszukiwanego mężczyzny prosimy kierować do Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Złotoryi pod numerem telefonu 47 87 44 250 (w dni robocze w godz. 7:30-15:30) oraz całodobowo do dyżurnego jednostki pod numerem telefonu 47 87 44 200 lub 47 87 44 201.

Zapewniamy anonimowość! – dodaje policjantka.

3 KOMENTARZE

  1. Dawac tu pedofil na główna , a nie za alimenty… co to jest wgl ! Księży zboczencow tutaj u nas i u was nie karaja (bo to dziecko zgwalcilo ksiedza) a takiemu wsydu narobią. Dramat. Ręce opadają

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here