Postrzelony w Bolesławcu policjant wraca do zdrowia

3
1573
zdjęcia: KWP Wrocław

W dniu wczorajszym postrzelonego podczas domowej interwencji funkcjonariusza bolesławieckiej policji w szpitalu odwiedzili przełożeni z Komendy Wojewódzkiej i Komendy Głównej Policji.

 

Komendant Główny Policji insp. Marek Boroń wraz z Komendantem Wojewódzkim Policji we Wrocławiu nadinsp. Pawłem Półtorzyckim spotkali się z policjantem, który w ubiegłą środę został ranny podczas interwencji na terenie Bolesławca.

Po tym zdarzeniu funkcjonariusz został wstępnie zaopatrzony medycznie w miejscowej placówce, a następnie przetransportowany śmigłowcem do Szpitala Klinicznego przy ulicy Borowskiej we Wrocławiu. Zajęli się nim najlepsi specjaliści i przeszedł szereg zabiegów medycznych, dzięki którym jego stan zdrowia jest stabilny.

Przed nim jeszcze kolejne, tym razem w warszawskiej klinice MSWiA.

W odwiedzinach udział wzięła także żona policjanta, a były one możliwe dzięki uprzejmości dyrekcji szpitala i stały się też doskonałą okazją, aby podziękować policjantowi za wzorową służbę, a lekarzom Szpitala Klinicznego przy ulicy Borowskiej we Wrocławiu za profesjonalną pomoc naszemu koledze.

3 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here