Posiadał blisko 6 kg różnego rodzaju narkotyków

9
7619

Na podstawie działań operacyjnych bolesławieccy policjanci ustalili, że na terenie posesji w powiecie jeleniogórskim mogą znajdować się znaczne ilości środków odurzających. Wspólnie z funkcjonariuszami z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu i Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali mężczyznę podejrzanego o przestępstwa narkotykowe. Zabezpieczono blisko 6 kg narkotyków różnego rodzaju. Podejrzany decyzją sądu został tymczasowo aresztowany.

Policjanci z Bolesławca, Jeleniej Góry i Wrocławia zatrzymali mężczyznę, który posiadał blisko 6 kg narkotyków różnego rodzaju. Został tymczasowo aresztowany

W dniu 9 kwietnia br. w wyniku sprawdzenia pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych zajmowanych przez mieszkańca powiatu jeleniogórskiego, policjanci z Bolesławca, Jeleniej Góry i Wrocławia zabezpieczyli prawie 6 kg różnego rodzaju narkotyków, w tym 4200 gramów marihuany, 1370 gramów metamfetaminy oraz ponad 270 gramów kokainy. Ponadto funkcjonariusze ujawnili substancje, z których można wyprodukować środki odurzające. Wartość czarnorynkowa zabezpieczonych narkotyków to ok. 600 tys. złotych.

Mundurowi zabezpieczyli też majątek podejrzanego w postaci gotówki, blisko 140 tys. złotych, 58 tys. koron czeskich oraz pojazd BMW o wartości 150 tys. złotych.

Wobec sprawcy sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Za posiadanie znacznych ilości środków odurzających 48-latkowi grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 

-/ KPP Bolesławiec asp. szt. A. Kublik-Rościszewska/-

9 KOMENTARZE

  1. DZL a ty z kozowa lepiej milcz bo sam jestes nie lepszy. bo tez przez ciebie mial problem z ppolicja. to raz a dwa nie badz taki do przodu bo ci tyłu zabrakine .Debil yhh

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here