Śledczy poznali wyniki sekcji zwłok 36- latki i jej dziecka

12
33965

Prokuratura przyznaje, iż uzyskała wstępne wyniki sekcji zwłok kobiety i jej dziecka, których ciała wyłoniono ze zbiornika wodnego w Raciborowicach Dolnych.

 

 

Dramat rozegrał się w niedzielę 12 marca 2023 roku. Około godziny 9 służby otrzymały powiadomienie o tym, iż w pokopalnianym zbiorniku wodnym w Raciborowicach Dolnych koło Bolesławca znajdują się ciała 36- letniej kobiety oraz jej rocznego dziecka. Przybyli na miejsce strażacy wyciągnęli z wody wpierw znajdujące się bliżej brzegu dziecko i jeszcze w wodzie przystąpili do udzielania mu pomocy. Następnie wyciągnięto z wody ciało mieszkanki powiatu bolesławieckiego. Niestety, prowadzona reanimacja nie przyniosła pozytywnych efektów. Lekarz stwierdził zgon obojga.

Sprawę pod nadzorem Prokuratury badają bolesławieccy policjanci. Ciała zostały zabezpieczone do sekcji zwłok, której wstępne wyniki śledczy już poznali. Prokuratura nie zdradza na razie zbyt wiele ze swoich ustaleń.

 

 

– Prokuratura uzyskała wstępne wyniki – mówi redakcji Lwówecki.info Prokurator Tomasz Czułowski Rzecznik Prasowy Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze. – Te wyniki zdają się potwierdzać tą wersję najbardziej prawdopodobną, która wskazuje na samobójstwo rozszerzone. – dodaje prokurator, który przyznaje, iż nie ujawniono w zdarzeniu udziału osób trzecich.

To jednak wszystko, co na obecną chwilę ujawniają śledczy, którzy tłumaczą, iż z uwagi na charakter sprawy na razie nie mogą przekazać więcej szczegółów.

12 KOMENTARZE

  1. Juz raz pisałem u się powtórzę jakie rozszerzone samobójstwo nazwijmy to tak jak powinno brzmieć okrutne zabójstwo bezbronnej osoby i tchurzoskie samobójstwo

  2. Do komentarza Mama:
    Nie rozumiem Twojego “zamilcz”. Przecież takie dziecko nie ma świadomości, nie odebrało sobie życia z własnej woli, ono zostało zamordowane i tak powinno się nazywać takie przestępstwa, a nie samobójstwo rozszerzone. To jest zwykle morderstwo. Odnośnie tchórzostwa osoby która popełnia taki czyn, no cóż, nie znamy jej życia, nie szliśmy w jej butach jak to się mówi.

  3. Jest zabójstwo i samobójstwo. Matka jest (prawdopodobnie samobójczynią), ale zamordowała dziecko. Tyle w temacie. Jak z aborcją. To nie jest wyciśnięcie pryszcza tylko ZABÓJSTWO.

    Tomasz Jaskóła

  4. Wy chyba nie wiecie co się na świecie dzieje! Samobójstwo??? Tak pewnie miało wyglądać a kobieta pewnie była nie wygodnym świadkiem którego zlikwidowali bez skrupolow a śledczym wystarczy w łapę dobrze dać żeby wpisali w akta Samobójstwo… otrzasnijcie się i otwórzcie oczy na to co się dzieje w tamtych rejonach Polski bo tam sprawa dla reportera byłaby ciągle z nowymi “trudnymi sprawami

  5. Matka zostawia starsze dziecko z ojcam a z maluchem idzie sie topic, gorszego idiotyzmu nie slyszalem. W momencie jak wyslala smsa do meza ze idzie poplywac na glinianke w srodku zimy powinien zawiadomic straz i Policje, a ten sobie spal jakby nic. Ile w tym prawdy, jak na MOwcow to za bardzo skomplikowana historia, maz byl razem z nia, telefon zostawil w domu, sam do siebie z malzonki telefonu wysyla sms. Utopil dziecko niemowlaka i malzonke, dziecko moglo byc innego mezczyzny.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here