Pomóż poszkodowanym przez nawałnicę!

5
2939

Wielka ulewa, jaka przeszła w środę w nocy nad regionem dokonała niesamowitego spustoszenia. Gdy woda opadła przyszedł czas na porządki, liczenie strat i odbudowę zniszczeń. Pani Adrianna z Pławnej wraz z rodzicami to jedna z tych rodzin, które w wyniku nawałnicy ponieśli olbrzymie straty. Rodzina na portalu „zrzutka” opisuje ogrom zniszczeń i zwraca się do ludzi dobrej woli, do każdego, kto nie jest obojętny na ludzką krzywdę o pomoc o wsparcie.

 

Witajcie kochani, nigdy nie potrafimy prosić o pomoc, zazwyczaj staramy dawać sobie rade sami. Niestety nie w tym przypadku.

Był cudowny i ciepły dzień, jednak noc 14.07.2021 r. przyniosła lęk i strach o rodzinę i cały dobytek.

Intensywne opady deszczu, a w kolejnym etapie przeogromna powódź zniszczyła wszystko i zrobiła spustoszenie w moim rodzinnym domu. Podmyte i nasiąknięte wodą mury, zalana piwnica, podmyty parter domu, uszkodzony garaż, kotłownia, wiata, gdzie mój tata miał wszystkie swoje narzędzia dzięki, którym mógł wykonywać swoją pracę.

Ale to nie wszystko, rzeka przelewając się przez nasze podwórko z niesamowita siłą zabierała wszystko co miała na swojej drodze, Popłynęło 5 aut, które zostały doszczętnie zniszczone, kolejne zostały zalane (cześć z nich nigdy nie odpali). Auta nie były tylko nasze…

Kochani prosimy was o wsparcie, i za każdą pomoc będziemy wdzięczni …

Adrianna z rodziną

WPŁAĆ NA ZRZUTKĘ

5 KOMENTARZE

  1. Myślę że to jest zrzutka dla tej konkretnej rodziny
    Szkoda bo powinni wszyscy skorzystać. W Pławnej Górnej i Dolnej jest masa domów poszkodowanych. A co z ubezpieczeniem aut i domów. Przecież w tych czasach każdy powinien mieć takie ubezpieczenie

    • Działac trzeba już i na to potrzebne są pieniądze. Niestety ubezpieczyciela to nie interesuje. U nas dopiero pojawi się za tydzien wiec caly syf ma zostac do tego czasu na podwórku. A co z domem ze scianami? Przeciez to trzeba osuszac zeby niwelowac straty.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here