Pomóż okradzionym strażakom uzbierać na zakup nowego sprzętu

1
850

Nieznani sprawcy przecięli kłódki od bramy głównej remizy, następnie wyważyli drzwi do magazynu, z którego ukradli sprzęt niezbędny podczas akcji ratowniczo-gaśniczych.

 

Całe zdarzenie miało miejsce tuż przed świętami Bożego Narodzenia. O kradzieży informowaliśmy tutaj. Dziś okradzeni strażacy z OSP Sędzimirów przyznają, iż szanse na schwytanie złodziei i odzyskanie sprzętu są znikome, dlatego, żeby móc dalej pełnić służbę i nieść pomoc zbierają pieniądze na zakup nowego sprzętu.

Łupem nieznanych sprawców padły m.in. agregat prądotwórczy Dedra, pompa spalinowa do wody, pilarka spalinowa do drewna, pompa zanurzeniowa do wody, opryskiwacz spalinowy Yato, opryskiwacz ciśnieniowy ręczny, przedłużacz elektryczny bębnowy, myjka ciśnieniowa Husqvarna.

„Niestety z każdą godziną szanse na odnalezienie sprawców kradzieży oraz naszego sprzętu maleją, dlatego liczymy się z tym, że już możemy go nie zobaczyć w naszej remizie, stąd nasza prośba do Państwa o dorzucenie, chociaż symbolicznej cegiełki abyśmy mogli kupić sprzęt, który został nam skradziony” – zwracają się z prośbą strażacy z Sędzimirowa, którzy utworzyli publiczną zbiórkę na portalu Pomagam.pl. Każda, nawet najdrobniejsza pomoc jest dla nich bezcenna.

WPŁAĆ TERAZ

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here