Pomagamy Karolowi

0
3127

Karol ma 10 lat. W pożarze doznał oparzeń drugiego stopnia. Dziś chłopiec nie może podjąć rehabilitacji na Narodowy Fundusz Zdrowia a prywatne leczenie i rehabilitacja przewyższają możliwości finansowe rodziny.

 

Karol jest dzieckiem autystycznym. Chłopiec nie mówił, wypowiadał jedynie proste sylaby. Czynności, które dla nas są codziennością Karolowi sprawiają wiele trudności. W momencie, gdy chłopiec zaczął robić postępy spotkało go kolejne nieszczęście. 19 kwietnia 2020 r spłonął jego rodzinny dom w Skorzynicach, on sam został poważnie poparzony.

W pożarze dziewięcioosobowa rodzina w ciągu zaledwie kilkudziesięciu minut straciła dorobek całego życia. Dom, w którym mieszkali w znacznej części strawił ogień a 10-letni chłopiec doznał poparzeń drugiego stopnia. Teraz każdy kolejny dzień wiąże się z bólem i cierpieniem. Karol wymaga intensywnej rehabilitacji.

Niestety, w obecnej sytuacji chłopiec nie może być rehabilitowany z pomocą NFZ-u. Rodzina i bliscy Karola założyli zbiórkę i zwracają się do wszystkich ludzi dobrej woli z prośbą o pomoc:

Zbiórka jest zorganizowana po to, aby Karol mógł wrócić do normalnego życia. W obecnej sytuacji, która panuje na całym świecie i w kraju Karol nie może podjąć rehabilitacji na Narodowy Fundusz Zdrowia. Niestety, prywatne leczenie i rehabilitacja przewyższają możliwości finansowe Naszej rodziny. Zwracamy się z prośbą do ludzi o dobrym sercu o wsparcie zbiórki. Każda drobna wpłata pomoże Karolowi.

Za okazana pomoc bardzo DZIĘKUJEMY!!!

 

Wpłać na zrzutkę

W pożarze stracili wszystko. Potrzebują naszej pomocy

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here