Politycznych przepychanek ciąg dalszy. Kto kradnie?

11
1687

“Nie ma to jak dobra propaganda. „Na złodzieju czapka goreje, jeden kradnie drugi oddaje” a w nagrodę sukces oznajmiają!”.

 

Wczoraj Andrzej Kredkowski radny sejmiku województwa dolnośląskiego na portalu społecznościowym poinformował o podziale unijnego budżetu i środków, jakie mają w tej perspektywie przypaść dla Dolnego Śląska. Chodzi o budżet na lata 2021 – 2027.

WIELKI SUKCES PIS DLA DOLNEGO ŚLĄSKA. 2,2 mld Euro w nowej perspektywie unijnej, a mamy ambicję i walczymy o jeszcze więcej…” – pisał radny Kredkowski.

Pod postem szybko pojawiły się komentarze:

Oby starania przyniosły spodziewane owoce!” – komentował Arkadiusz Słowiński burmistrz Lubania.

Zupełnie w innym tonie wypowiadała się Mariola Szczęsna: „Nie ma to jak dobra propaganda. „Na złodzieju czapka goreje, jeden kradnie drugi oddaje” a w nagrodę sukces oznajmiają! Koalicja uratowana??” – pytała burmistrz.

Ten wpis nie pozostał bez echa. Jako pierwszy głos zareagował autor postu: „Mariola Szczęsna – Kto kradnie?” – pytał Andrzej Kredkowski

Oburzona wpisem wydawała się być Teresa Zembik również radna sejmiku: „Andrzej Kredkowski – Mariola Szczęsna jest burmistrzem Lwówka i takie bzdury pisze? Coś takiego! Szok!” – komentowała radna.

Szanowna Pani Burmistrz czy taki komentarz jest na miejscu?” – pytał pan Piotr

Pan Michał natomiast proponował połączenie się wszystkich partii politycznych dla dobra Polski [pisownia oryginalna]: „Z całym szacunkiem ale 1 żeczy w polityce nigdy nie rozumiałem dlaczego dlaczego się wyzywacie jak ktoś ma jakiś problem niech normalnie jak człowiek powie o co hodzi i niech się rozwiąże problem wspólnymi siłami moim zdaniem większe korzyści dla kraju by były jak wszystkie partie się połączyły I dogadały w tedy byśmy pokazali że Polska jest silna zjednoczona i wzmocnili byśmy pozycję na świecie” – proponował i dodawał: „I proszę panią każdego powinno się traktować z powagą szacunkiem i kulturą”.

Na poprawną pisownię uwagę zwracała pani Joanna: „Mariola Szczęsna – Gore jak już. Nie goroje”.

Natomiast pani Halina ponawia pytanie o złodziei: “Proszę konkretnie odpowiedzieć – kto kradnie ? Głowę schłodzić trochę, bo się chyba od “czapki przegrzała” i odpowiedzieć na pytanie… Pani Burmistrz…. ” – pisze internautka.

Zapewne dla wielu to czy „gore”, czy „goreje” jest ważne, ale nie aż tak istotne, jak ustalenie, kto kradnie?


Zainteresował Cię ten temat? Przeczytaj koniecznie: 6 mld złotych mniej dla Dolnego Śląska!

11 KOMENTARZE

  1. Bawi mnie to że Pan Kredkowski tak się chwali tym iż “mamy” 2.2 mld euro a podczas głosowania nad zwiększeniem tej kwoty by przeciwny…. Brawo Brawo Brawo

  2. P. Burmistrz źle obrała parabole lotu i orbituje kilometry ponad chmurami. Trosze zimnej wody polecam, nie przed, nie po, tylko zamiast. Jak trudno być obiektywnie uczciwym. No to przez pani głowę nie przejdzie. Ta polityka z krwi nie wyjdzie? Ważniejsze jest zniszczyć opozycję niż dobro gminy. Żal mi pani

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here