Policyjny pościg za uciekającym Audi

7
4461

W sobotnie przedpołudnie policjanci patrolujący drogi powiatu lwóweckiego podjęli próbę zatrzymania do kontroli samochód osobowy marki Audi. Jednak kierowca nie zamierzał się zatrzymać i rozpoczął ucieczkę.

Policjanci w Mojeszu na wysokości szklarni ustawili blokadę. Okazała się ona jednak nieskuteczna, bo kierowcy udało się ją ominąć. Policyjny pościg przeniósł się na ulice Lwówka Śląskiego.

Policjanci kontynuowali pościg, który przeniósł się na teren powiatu złotoryjskiego wyjaśnia rzecznik prasowa lwóweckiej policji. Na chwilę obecną nie mamy informacji, czy policjantom udało się zatrzymać uciekiniera.

7 KOMENTARZE

  1. No proszę sceny jak z boliudu 😛 .. Chyba słoneczko weszło odrobinę za mocno 😛 . I co to za profesjonalna blokada skoro dał radę ją ominąć do tego w Mojeszu 😛

  2. Blokady to moga robić na przejściach dla pieszych albo rowerzystę do więzienia odesłać …. łysego o grzebień spytać albo gluchemu kazać pokazać dokumenty …i teraz rodzi się pytanie czy obecna nazwa organu ścigania rozni się od od sposobow w jaki zawatwiano sprawy w czasach komuny ?..odpowiedzcie sobie sami na to ironiczne pytanie

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here