Okradli Dino w Lubomierzu

16
7036
zdjęcie poglądowe

Po raz kolejny bandyci za swój cel obrali sklepy tej popularnej sieci. Minionej nocy okradzione zostały, co najmniej dwa markety w regionie.

 

W nocy z 13 na 14 lutego nieznani sprawcy włamali się do sklepu tej sieci w Iwinach (gmina Warta Bolesławiecka). Tam ukradli wyroby tytoniowe i alkohol. – o sprawie informuje portal Istotne.pl.

 

Tej samej nocy bandyci weszli także do sklepu w Lubomierzu. O sprawie informują nas czytelnicy. Informacje potwierdza st.post. Olga Łukaszewicz rzecznik KPP w Lwówku Śląskim. 

Już nie taranujac wejścia samochodem a włamując się przy użyciu narzędzi, być może łoma weszli do sklepu ok. godziny 3 nad ranem. 

Tu ich łupem również padły wyroby tytoniowe i alkohol. Wartość skradzionego towaru nie jest jeszcze znana. Trwa szacowanie szkód.

Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci. Sprawcom grozić może kara od roku do nawet dziesięciu lat pozbawienia wolności.

16 KOMENTARZE

  1. Tak jest jak nie ma policji kiedyś był komisariat i w nocy mieli służbę Śp.Dalecki i Tracz a teraz co w dzień jest STRAŻ miejska poco oni są zamiast mieć dyżur w nocy.

    • A SM przypadkiem nie ma w umowie wpisanego wymiaru czasu pracy jak pozostali urzędnicy? I tak mają 2 zmiany, bo to widać jak są w Lubomierzu czasem z Policją

  2. placa ochronie tylko za co. Policja i straz miejska nie jest od pilnowania calodobowo sklepow. pseudo ochrona przyjeżdża po godzinie na miejsce wlamania tylko poco? oni sa od pilnowania za to im placa

  3. Dlaczego nie ma rolet zewnętrznych antywłamaniowych czy przy projektowaniu sklepu nie można było tego uwzględnić? Część przeszklona jest mała czy może sieć celowo prowokuje złodziei? Co na to Ubezpieczyciel?

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here