Policjanci odnaleźli skradzione BMW

1
2271

W trakcie służby patrolowej policjanci Ogniwa Ruchu Drogowego Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu zauważyli stojący samochód na drodze krajowej nr 30. Samochód został pozostawiony na terenie miasta w miejscu o dużym natężeniu ruchu. W jego rejonie nie było kierowcy, a pozostawiony pojazd był otwarty. Policjanci postanowili sprawdzić auto i wtedy okazało się, że zostało skradzione na terenie Niemiec. Pojazd o wartości 120.000 złotych został zabezpieczony.

 

Funkcjonariusze Ogniwa Ruchu Drogowego Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu 12 litego br. w trakcie patrolu drogi krajowej nr 30 znajdując się na terenie miasta zauważyli znajdujący się na drodze pozostawiony samochód marki BMW. Pojazd nie był zabezpieczony, nie posiadał uszkodzeń, miał otwarte okna, a w jego rejonie nie było osób odpowiedzialnych za pojazd.

 

W dalszej kolejności policjanci za pośrednictwem odpowiednich służb potwierdzili, że wymieniony samochód został utracony szkodę obywatela Niemiec. Ujawniony samochód marki BMW o wartości 120.000 złotych został zabezpieczony przez policjantów, a następnie zostanie przekazany właścicielowi.

 

Obecnie policjanci prowadzą dalsze czynności w powyższej sprawie mające na celu wyjaśnienie okoliczności zaistniałego zdarzenia.

 

asp.szt. Grzegorz Szewczyk, KPP Lubań

1 KOMENTARZ

  1. prosta sytuacja, auto dźwigneli na “walizkę” skończyło się w aucie paliwo, więc zgasło, więc nie było szans na jego kolejne odpalenie nawet po zatankowaniu, dlatego zostawili

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here