Policjanci dysponowani do potrącenia mężczyzny

3
2753
zdjęcia nadesłane przez czytelnika - dziękujemy!

W czwartkowe popołudnie lwóweccy policjanci zostali zadysponowani do potrącenia mężczyzny. Na miejsce udał się także zespół pogotowia ratunkowego.

 

 

W czwartek 13 lipca 2023 roku oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim otrzymał zgłoszenie o potrąceniu mężczyzny, do którego doszło na drodze w miejscowości Radłówka w gminie Lwówek Śląski. Na miejsce natychmiast skierowany został patrol policji oraz zespół ratownictwa drogowego.

Po dotarciu na miejsce okazało się, iż żadnego potrącenia nie było. Z ustaleń mundurowych wynika, iż idący poboczem drogi 48- mieszkaniec gminy Lwówek Śląski, będący pod wpływem alkoholu przewrócił się, wpadł w przydrożne krzaki i miał trudności, żeby z nich się wydostać. Przejeżdżający drogą kierowcy zatrzymali się, powiadomili służby i przystąpili do udzielania pomocy mężczyźnie.

 

 

Mężczyzna został przebadany przez zespół ratownictwa medycznego. Ratownicy nie stwierdzili u niego żadnych obrażeń. Podczas czynności prowadzonych przez policjantów mężczyzna wydmuchał 2,2 promila. Droga podczas prowadzonych czynności przez dłużą chwilę była zablokowana.

3 KOMENTARZE

  1. Wyjście z pierdoła z przytupem , szkoda że jeszcze PSP nie było. Witamy Pana K..ę ponownie teraz codziennie będzie coś się działo na wsi, oby tylko krzywdy nikomu nie zrobił.
    A druga sprawa niepotrzebnie blokowali drogę karetką i policją po zorjętowaniu się że to pijaczyna, któremu nic się nie stało powinni zjechać , a temu baranowi parę pał na przywitanie

  2. Bardzo nieprofesjonalnie zachowała się Policja bez potrzeby zablokowali drogę w obu kierunkach, nawet po zorientowaniu się ,że wypadku nie było w dalszym ciągu ją blokowali. dopiero po dłuższej chwili włączyli sobie światełko na tym nieoznakowanym samochodzie. Kierowania ruchem brak. A tu było duże zagrożenie bo część kierowców z obu stron zaczęło zawracać. Zachowanie funkcjonariuszy jak prywata jak na dzikim zachodzie.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here