Policjanci dbają o bezpieczeństwo uczestników Drogi Krzyżowej

5
825
fot.: Policja Lwówek Śląski

W piątek, policjanci z lwóweckiej komendy zabezpieczali Drogę Krzyżową. Mundurowi czuwali nad bezpieczeństwem podczas przejścia wyznaczoną trasą, dbając zarówno o pieszych jak i zmotoryzowanych. W trakcie zabezpieczenia nie odnotowano przypadków zakłóceń porządku publicznego. Kolejny przemarsz związany z Drogą Krzyżową zaplanowany jest na 31 marca 2023 roku ulicami miasta i gminy Lwówek Śląski.

 

 

W piątek, 24 marca br. o godzinie 19.00 odbyła się Droga Krzyżowa zorganizowana przez księży z parafii pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Nad bezpieczeństwem uczestników i osób postronnych czuwali policjanci z lwóweckiej Komendy Policji. Ponadto w ramach koncepcji “Na drodze patrz i słuchaj” oraz „Bądź widoczny- Bądź bezpieczny” rozdawali opaski odblaskowe.

W trakcie zabezpieczenia nie odnotowano przypadków zakłóceń ładu i porządku publicznego.

Kolejny przemarsz związany z Drogą Krzyżową zaplanowany jest na 31 marca 2023 roku ulicami miasta i gminy Lwówek Śląski.

-/starszy sierżant Olga Łukaszewicz, KPP w Lwówku Śl./-

5 KOMENTARZE

  1. Kościół niech płaći za zabezpieczenia swoich imprez, dlaczego organizatorzy imprez sportowych muszą słono płacić, wierzący już wystarczająco łożą na tą czarną mafię nikomu nie potrzebną

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here