Policja zatrzymała kierowców pod wpływem

7
2301

W ciągu minionej doby funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim wyeliminowali z dalszej jazdy trzech kierujących pojazdami.

 

W dwóch przypadkach byli to nietrzeźwi kierujący a w jednym osoba kierowała pojazdem pomimo posiadania dożywotniego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych w ruchu lądowym.

Działania były prowadzone w ramach zapewnienia bezpieczeństwa na drogach powiatu lwóweckiego w czasie trwających wakacji.

Zatrzymane osoby za swoje czyny odpowiedzą przed wymiarem sprawiedliwości. Działania policjantów pokazują, że nie ma przyzwolenia na takie zachowania a sprawcy są szybko eliminowani z dalszej jazdy.

 

-/ Policja Lwówek Śląski /-

7 KOMENTARZE

 1. A ja powiem tak…
  Czym się ta szanowna policja szczyci? Sami? Nie potrafią nic zrobić. Jeśli coś zostanie skradzione/uszkodzone/zniszczone etc., bez pomocy nie znajdą. Jedynie umorzą. A jeśli ktoś im nada temat…odtrąbią sukces, jakie to nie wyobrażalne działania policji się temu przyczyniły. Często nawet podanie na tacy niestety jest za trudne do ogarnięcia. A wygląda to tak: piszemy mandaty, bo tyle umiemy, praca operacyjna jest zbyt trudna i mało efektywna (nie ma kasy z mandatów) więc lepiej olać to, bo i przełożony nie zadowolony i statystyka się nie zgadza. Lepszym wyjściem jest stanąć w krzakach z „suszarką”i natłuc mandatów za przekroczenie prędkości (lub za złe parkowanie). A i z tym jest problem, bo pisanie często bywa osiągnięciem trudnym dla funkcjonariuszy.
  Tak mi się wylało….odnośnie cudów i wspaniałości naszego organu ścigania i zapewnienia bezpieczeństwa czyli Policji. W moim odczuciu jest to tylko propaganda, która nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. A z cały, szacunkiem Lwówecka Policja jest…. tylko do tego żeby być. Bo innej funkcji nie zauważam.

 2. Tylko trzech?
  Jeżdżą bez prawka,nachlani i naćpani i tylko przypadek sprawi że wpadną.
  Na wsiach okolicznych to norma,przecież policja daleko.
  A co do jazdy nocą bez celu to albo złodzieje albo ćpuny bo normalni ludzie śpią.
  Więcej kontroli i może mniej będzie takich idiotów na drogach.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here