Policja szuka świadków pobicia, w wyniku którego zmarł 32- latek

1
1138

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Lubaniu prowadzą postępowanie w sprawie zdarzenia przed jednym z klubów w Lubaniu. W wyniku zajścia śmierć poniósł młody mężczyzna.

 

Zdarzenie to miało miejsce 17 października br. około godziny 3.00 w Lubaniu w obrębie klubu nocnego na ul. Spółdzielczej.

Policjanci proszą o kontakt osoby, które były świadkami przedmiotowego zdarzenia bądź znają istotne dla sprawy okoliczności. Jednocześnie zwracamy się z prośbą do osób, które przy użyciu telefonów komórkowych nagrały przedmiotowe zdarzenie o kontakt z Policją pod nr telefonu 47 873 42 00 ( oficer dyżurny ) lub bezpośrednio z Kierownikiem Wydziału Dochodzeniowo- Śledczego KPP w Lubaniu podkom. Jarosławem Rogólskim pod numerem telefonu 789489480.

Ze swojej strony policjanci zapewniają anonimowość oraz to, że każda przekazana informacja zostanie sprawdzona.

asp.szt. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń, KPP Lubań

1 KOMENTARZ

  1. O a więc teraz w Lubaniu robi karierę nasz były Pan Komendant. Gratuluję awansu Panie Komisarzu. Za czasów Pana i Pana Wojtka to była policja w Gryfowie i coś się działo a teraz…. żenada, szkoda słów…..

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here