Policja o wczorajszym zdarzeniu drogowym koło Lwówka Śląskiego

5
5483

Do poważnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło wczoraj na terenie powiatu lwóweckiego. W czwartkowe popołudnie w miejscowości Niwnice zderzyły się dwa pojazdy, z czego jeden z nich dachował. Lwóweccy policjanci po raz kolejny przypominają o zachowaniu zasad bezpieczeństwa na drogach powiatu lwóweckiego i stosowaniu się do przepisów Kodeksu Drogowego.

 

 

W czwartek, 7 września po godzinie 14:00, policjanci z powiatu lwóweckiego poinformowani zostali o zdarzeniu drogowym w miejscowości Niwnice. Funkcjonariusze, którzy przybyli na miejsce ustalili, że kierujący samochodem osobowym marki Suzuki 58-letni mieszkaniec powiatu lwóweckiego, na łuku drogi nie zachował należytej ostrożności w wyniku czego uderzył stojącą na poboczu koparkę, w której znajdował się 41-letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego. Zderzenie pojazdów doprowadziło do dachowania samochodu osobowego. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń ciała. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Zaistniałe zdarzenie drogowe jest kolejnym przykładami na to, jak ważne są działania prewencyjne, kontrolne i informacyjne prowadzone przez lwówecką Policję. Dlatego przypominamy, że o zasadach bezpieczeństwa powinni pamiętać wszyscy uczestnicy ruchu drogowego.

-/sierżant sztabowy Olga Łukaszewicz, KPP Lwówek Śl./-

5 KOMENTARZE

      • Zgadza się. Przecież w tym miejscu mógł iść pieszy lub stać ktoś autem ,bo akurat się zepsuł. Zdarza mi się czasami iść tamtędy do pracy do kopalni. Od teraz muszę bardziej uważać ,bo prawda jest taka ,że za szybko tamtędy jeżdżą.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here