Policja i prokuratura poszukują osób biorących udział w pokazie handlowym

1
2065

Wraca sprawa Pana Bernarda, który w lutym tego roku dał się wkręcić w zakupy na kwotę 9600 zł. Teraz lubańska prokuratura poszukuje osób biorących udział w pokazie handlowym organizowanym przez spółkę komandytową Kiddy Island z Poznania.

 

Policja i Prokuratura Rejonowa w Lubaniu poszukują osób , które w dniu 15 lutego 2020 roku uczestniczyły w TRET- Łużyckie Centrum Rozwoju- Rynek Sukiennice 38 w Lubaniu w spotkaniu organizowanym przez Kiddy Island Polska Sp.z o.o. Spółka Komandytowa w Poznaniu, gdzie prezentowane były maty, pościele, garnki. Osoby, które brały udział w spotkaniu prosimy o kontakt z sierż. szt. Tomaszem Kowalskim pod numerem telefonu 75- 722-90-00 lub 75-722-90-22 lub Prokuraturą Rejonową w Lubaniu. – czytamy w policyjnym komunikacie.

 

Nie daj się nabrać na pokazach

Przypomnijmy, dzień po Walentynkach w Lubaniu odbył się pokaz firmy handlującej różnymi przedmiotami do użytku domowego. Były tam m.in. pościele czy mały sprzęt AGD. Wśród gości znalazł się pan Bernard Żernik, emeryt z Lubania. Jak relacjonował, każda zaproszona osoba wpisywała swoje imię i nazwisko na kartce. Później wśród uczestników miała zostać wylosowana nagroda za uczestnictwo w pokazie. Pan Bernard ogromnie się ucieszył, gdy okazało się, że to on wygrał. Skromnie żyjącemu emerytowi z pewnością przydałaby się ciepła pościel czy inne przedmioty ułatwiające funkcjonowanie. Jego radość jednak szybko zmieniła się w przerażenie. Firma handlowa zapakowała wszystko do samochodu i zawiozła pod drzwi mieszkania emeryta. Okazało się, że Pan Bernard ma za wszystko zapłacić w ratach po 218 zł przez 60 miesięcy!

-/ autor: eLuban.pl /-

Więcej o sprawie tutaj

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here