Pokłócił się z matką, bo wypomniała mu brak pracy. Trafił do więzienia

5
1818

29- latek nie pracował. Kiedy matka wypomniała mu, że jest na jej utrzymaniu doszło do awantury. Kobieta do agresywnego syna wezwała policję. Mężczyzna trafił za kraty.

 

 

W poniedziałek oficer dyżurny lwóweckiej Policji otrzymał zgłoszenie od mieszkanki Gryfowa Śląskiego, która zwróciła się z prośbą o pomoc w związku z awanturą, do jakiej doszło w jej domu. Na miejsce natychmiast patrol.

„Gdy funkcjonariusze przyjechali pod wskazany adres ustalono, że pomiędzy zgłaszającą, a jej synem doszło do kłótni o brak pracy i niedokładanie się do wydatków domowych przez 29-letniego mężczyznę.” – relacjonuje starszy sierżant Olga Łukaszewicz oficer prasowa lwóweckiej policji.

Funkcjonariusze czynności rozczuli od legitymowania. Szybko okazało się, że dorosły mężczyzna oprócz kłótni z matką i życia na jej koszt ma na sumieniu więcej grzechów.

 

 

„Podczas legitymowania uczestników interwencji okazało się, że mężczyzna jest osobą poszukiwaną. 29-latek ma do odbycia karę 1 roku pozbawienia wolności za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego.” – dodaje policjantka.

Mieszkaniec Gryfowa Śląskiego trafił już za kraty. Przez najbliższy rok będzie mógł przemyśleć swoje postępowanie.

5 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here