Podziękowania dla lwóweckich policjantów

2
1004
fot. archiwum - Przedszkole Nr 1 w Lwówku Śląskim

„Dziękujemy bardzo za pełen profesjonalizm oraz okazywane ogromne wsparcie. Bez Państwa zaangażowania wszystkie wydarzenia, nie byłyby tak udane.” – to fragment podziękowań dla policjantów, jakie wpłynęły do Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim z wrocławskiego oddziały Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

 

 

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim prowadzą liczne wydarzenia, działania, przedsięwzięcia na rzecz poprawy bezpieczeństwa. Niejednokrotnie nie byłoby to możliwe, gdyby nie ścisła współpraca z samorządami, instytucjami, czy innymi podmiotami partnerskimi. Jest nam niezmiernie miło, kiedy te wspólne inicjatywy na rzecz społeczeństwa są doceniane. Przykładem tego są podziękowania przysłane dla lwóweckich policjantów od pracowników wrocławskiego Oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

-/sierżant sztabowy Olga Łukaszewicz, KPP Lwówek Śl./-

2 KOMENTARZE

  1. Z calym szacunkiem dla Policji, ale GDDKiA niech sie weźmie za weryfikację stanu nawierzchni dróg, a nie podziękowaniami.
    Tak tak, drogi powiatowe, wojewodzkie gminne itd zaraz bedzie ze to kto inny odpowiada. Nie zmienia to faktu, ze miasto powiatowe ma tylko jedna droge ktora jest w dobrym stanie technicznym….
    Drogi w dobrym stanie technicznym, zgodne z obecnymi wymogami budowy drog istotnie przyczyniaja sie do bezpieczeństwa.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here