Byłeś świadkiem niedzielnego zdarzenia w Gryfowie? Pomóż policji

4
1382

Policjanci zwracają się z prośbą do wszystkich osób, które były świadkami zdarzenia drogowego do którego doszło w niedzielne popołudnie w Gryfowie Śląskim.

 

“Komisariat Policji w Gryfowie Śląskim szuka świadków zdarzenia drogowego jakie miało miejsce na ul. Lubańskiej w Gryfowie Śląskim celem wszechstronnego ustalenia okoliczności i przebiegu zdarzenia.

fot. OSP Gryfów Śląski

Zwracamy się z prośbą o zgłaszanie się świadków, którzy w dniu 28.02.2021 roku ok. godziny 14:00 przebywali w rejonie wymienionej ulicy oraz widzieli przebieg zdarzenia. Osoby posiadające taką wiedzę proszone są o zgłoszenie się telefonicznie na nr 47 87 35 130 lub 47 87 35 120.” – apeluje sierż. Olga Łukaszewicz KPP Lwówek Śląski.

4 KOMENTARZE

  1. zwykła kolizja i koniec kropka nic sie nikomu nie stało to po co węszycie niebiescy skoro nikt nie zgłaszał, zwykła przecierka spisali oświadczenie lub sie dogadali i tyle jeden pojechał drugi poszedł po lawetę i zanim wrócił to mu auto odholowaliście nie róbcie sensacji skoro osoby biorące udział w wydarzeniu nic nie zgłosiły

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here