Pobili go na rynku w Lwówku Śląskim

11
4895

W ruch poszło krzesło, które zostało połamane na głowie jednego z mężczyzn. Ten wcześniej obnażał się w lokalu i ubliżał personelowi. Sprawę zgłoszono na policję.

 

Sceny jak z amerykańskiego filmu akcji rozegrały się w ubiegły czwartek, na rynku miejskim w Lwówku Śląskim. Spacerujący mieszkańcy byli świadkami bijatyki.

W pewnym momencie z jednego ze zlokalizowanych w rynku lokali gastronomicznych wybiegł mężczyzna, a w pogoń za nim udało się trzech mężczyzn z personelu lokalu. Gdy uciekający zatrzymał się przy przejściu dla pieszych w ruch poszło krzesło, które jeden z goniących mężczyzn połamał na głowie uciekiniera. Poszkodowany o własnych siłach udał się do szpitala. Co się stało?

Zgorszenie do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim wpłynęło około godziny 21. Na miejsce natychmiast dysponowano patrol. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, iż 40- letni mieszkaniec powiatu lwóweckiego parokrotnie w ciągu dnia odwiedzał ten lokal gastronomiczny. Jednak nie w celu zamówienia jedzenia, a by ubliżać personelowi. Podczas jednej z takich wizyt obnażył się pokazując swoje przyrodzenie.

Obsługa długo była wyrozumiała, jednak w pewnym momencie i stojącym za barem mężczyznom puściły nerwy. Po tym, jak w centrum miasta połamali krzesło na głowie 40- latka ten udał się do szpitala.

W szpitalu również nie obyło się bez awantury, którą wszczął mieszkaniec powiatu lwóweckiego.

Ostatecznie okazało się, że krewki mężczyzna był pod znacznym wpływem alkoholu. Wydmuchał 2,5 promila. Teraz to on odpowie za nieobyczajne zachowanie i zakłócanie porządku publicznego.

czytaj także: Gwiazdy Lwóweckiego Lata Agatowego 2024

11 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here