Pobił swoją żonę i groził wyrzuceniem z auta rocznego dziecka

2
1289
zdjęcie poglądowe © Lwówecki.info

Policjanci zatrzymali 25- letniego mężczyznę, po tym jak otrzymali zgłoszenie o wołaniu o pomoc przez pasażerkę pojazdu. Zgłaszający dokładnie opisał całą sytuację oraz pojazd, z którego dochodziły rozpaczliwe głosy. Dzięki takiej postawie i natychmiastowych działań funkcjonariuszy lwóweckiej Komendy udało się zapobiec ewentualnemu nieszczęściu.

 

O sprawie pisaliśmy w materiale pt.: “Kobieta była bita. Wzywała pomocy

Wczoraj przed godziną 10:00 w miejscowości Gradówek mężczyzna zwrócił uwagę na kobietę, która wołała o pomoc z pojazdu, który agresywnie ruszył spod sklepu. Świadek niezwłocznie powiadomił policję o zaistniałej sytuacji oraz opisał pojazd i kierunek, w którym się oddalili. Dzięki szybkiej reakcji świadka oraz natychmiastowym działaniom podjętym przez funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim udało się zatrzymać 25- letniego mężczyznę, który pobił swoją żonę oraz groził wyrzuceniem z pojazdu ich rocznego dziecka.

Mężczyzna został doprowadzony do lwóweckiej jednostki, gdzie oczekuje na areszt.

Świadkowi zdarzenia dziękujemy i popieramy godną pochwały postawę o niezwłocznym powiadomieniu policji. Dzięki szybkiej reakcji udało się zapobiec ewentualnemu nieszczęściu.

Apelujemy! Nie bądź bierny, nie toleruj i reaguj! Gdy jesteś świadkiem przestępstwa informuj właściwe służby, a być może uratujesz czyjeś zdrowie i życie.

sierż. Olga Łukaszewicz KPP Lwówek Śląski

2 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here